MediaZapowiedzi TV

Premiery we wrześniu na FOX

Już na początku września widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy, a wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego (Konflikt: Bette i Joan), najnowszej odsłony antologii American Horror Story, która w tym roku przybrała tytuł Kult. Fabuła nowego sezonu ma rozgrywać się w Michigan, a pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów. Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy?

AMERICAN HORROR STORY: KULT
American Horror Story: Cult
(11 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: CZWARTEK 7 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00 (1 odcinek)
Emisja w czwartki o godz. 23:00 (1 odcinek)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!
Już na początku września widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy, a wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego (Konflikt: Bette i Joan), najnowszej odsłony antologii American Horror Story, która w tym roku przybrała tytuł Kult.

Fabuła nowego sezonu ma rozgrywać się w Michigan, a pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.
W serialu wystąpią weterani tej antologii: Sarah Paulson jako Ally, Evan Peters jako Kai, a także Billie Lourd (Królowe krzyku) jako Winter Anderson, Chayenne Jackson (Lot 93) zagra doktora Rudy’ego Vincenta, Colton Haynes (San Andreas) wystąpi w roli detektywa Samuelsa, Alison Pill (Scott Pilgrim kontra świat), wcieli się w Ivy Mayfair-Richards, Billy Eichner (Sąsiedzi 2) w roli Harrisona Wiltona. W serialu wystąpią także: Lena Dunham (Dziewczyny), Adina Porter (Czysta krew) oraz Leslie Grossman (Babskie wakacje).

Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy? Premiera American Horror Story: Kult odbędzie się w czwartek 7 września o godz. 23:00 tylko na FOX.

IMPERIUM, sezon 3
Empire, season 3
(18 odcinków po 60 minut)
SOBOTA 30 WRZEŚNIA O GODZ. 20:05 (3 odcinki)
Emisja w soboty o godz. 20:05 (po 3 odcinki)

Imperium to niezwykle emocjonujący dramat o losach rodziny obracającej się w barwnym, ale i niebezpiecznym świecie hip-hopu. Akcja toczy się wokół potentatów branży muzycznej, właścicieli Imperium Entertainment.

W nadchodzącej serii powrócą niezakończone spory znane fanom serialu z poprzednich sezonów. Walka o władzę nad rodzinną wytwórnią muzyczną nabierać będzie tempa. Każdy z bohaterów na swój sposób będzie próbował poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości, które nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Lucious – w tej roli Terrence Howard (Labirynt, Iron Man, Przebudzenie) – nie ustępując konkurencji, pragnie zostawić po sobie dziedzictwo w postaci muzycznego serwisu streamingowego. W realizacji tego celu z pewnością nie pomaga mu przyrodni brat Tariq (Morocco Omari), agent FBI, który prowadzi śledztwo w sprawie Luciousa. Z kolei Cookie w której postać wciela się Taraji P. Henson – laureatka Złotego Globu za tę kreację (Interpersonalni, Myśl jak facet) , w pogoni za szczęściem, zaczynie układać swoje życie na nowo.

Tymczasem ich synowie bracia Lyon – Andre (Trai Byers), Jamal (Jussie Smollett) i Hakeem (Bryshere Y. Gray), mimo przeszkód, które napotkali na swojej drodze w ostatnim sezonie, nie poddadzą się i z jeszcze większą determinacją będą dążyć do osiągnięcia postawionego sobie celu. Wybory, którym będą musieli stawić czoła, będą jednymi z narzędzi w bitwie o dziedzictwo Luciousa – czyli wytwórnię Imperium Entertainment.

3. sezon serialu Imperium będzie można oglądać w każdą sobotę, począwszy od 30 września, od godz. 20:05 tylko na FOX.

POWROTY NA FOX

Z Archiwum X, sezon 10 PONIEDZIAŁKI OD 28 SIERPNIA O GODZ. 21:00 (1 odcinek)

Legion, sezon 1 WTORKI OD 29 SIERPNIA O GODZ. 23:00 (1 odcinek)

24: Dziedzictwo CZWARTKI OD 21 WRZEŚNIA O GODZ. 21:00 (2 odcinki)

Jeden komentarz do “Premiery we wrześniu na FOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *