MediaPolsatZapowiedzi TV

Kto jest kim w programie „Wyspa przetrwania”

8 września na antenie Polsatu zadebiutuje przygodowe reality show. 16 śmiałków, których wyłoniono spośród 10 tysięcy zgłoszeń, spróbuje na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi przetrwać jak najdłużej.

 

 

Poznajcie wszystkich uczestników programu, którzy rywalizować będą w trudnych konkurencjach, walcząc o dach nad głową, jedzenie i ogień w ekstremalnie surowych warunkach tropikalnej wyspy.

Ania Rybak ma 26 lat i pochodzi z Kalisza. Kosmetyczka. Sport uprawia pięć razy w tygodniu, szczególnie lubi jazdę konną i bieganie. Jest fanką biegów przełajowych, brała udział w Runmageddonie – ekstremalnym biegu z przeszkodami, chętnie ćwiczy na siłowni. Ostatnio próbuje swoich sił w fotomodelingu.

Ania Urbańska jest dietetykiem. Ma 21 lat i pochodzi z Wrocławia. Jej największą pasją jest pływanie. Od 6. roku życia trenuje je regularnie na poziomie wyczynowym. Jest ratownikiem WOPR, a swoją miłość do pływania przekazuje ucząc najmłodszych. Zimą uprawia turystykę górską oraz narciarstwo zjazdowe i biegowe. Już jako 11-latka marzyła, aby wziąć udział w programie.

Bartosz Czapiewski ma 29 lat, pochodzi z Wrocławia i jest specjalistą w branży IT. Z zawodu jest… telematykiem drogowym. Uwielbia sport i motoryzację. Brał udział w mistrzostwach Polski w kajak polo, ćwiczy na siłowni, jeździ rowerem i pływa. Trenował również tajski boks.

Daniel Wiśniowski to 30-latek z Krakowa. Jest dyrektorem regionalnym w jednym z banków. Jego pasją są podróże, stara się zwiedzać kilka krajów w ciągu roku. Od wielu lat jest wolontariuszem fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej i fundacji „Poza Horyzonty” Jaśka Meli. Lubi sport, regularnie ćwiczy na siłowni i gra w squasha.

Ewa Chojowska ma 30 lat, pochodzi z Warszawy. Była Miss Polonia Mazowsza z 2009 roku, w przeszłości pracowała jako modelka. Od kilku lat jest pilotem wycieczek po egzotycznych zakątkach globu. Jak dotąd zwiedziła ponad 30 krajów, ale najbardziej lubi wracać do Afryki Środkowej w okolice równika. W życiu odważna, przeżyła już kilka niebezpiecznych przygód. Boi się tylko pająków. Sport traktuje rekreacyjnie, jeździ rowerem i na rolkach.

Ewa Orzechowska ma 30 lat i mieszka w Elblągu. Jest zawodniczką bikini fitness. Sport jest dla niej bardzo ważny. Trenuje pięć razy w tygodniu, dwa razy dziennie. Najczęściej ćwiczy na siłowni, biega i pływa.

Grzegorz Morawski jest najstarszym uczestnikiem w programie. Ma 63 lata i jest inżynierem mechanikiem z Nowej Wsi koło Warszawy. Ma żonę, dwie dorosłe córki i czwórkę wnucząt. Survivalowiec – sześć razy brał udział w spływach rzekami Syberii, wspinał się w górach, skakał ze spadochronem, podczas zimowych wypraw nocował na lodzie. Jest morsem. Codziennie dojeżdża do pracy rowerem pokonując 40 kilometrów. Świetnie pływa.

Julia Maciuszek to najmłodsza uczestniczka „Wyspy przetrwania” 18-letnia licealistka z Wrocławia. Ze sportem jest związana od 5. roku życia. Od ośmiu lat trenuje akrobatykę. Reprezentowała Polskę na festiwalu cyrkowym w Budapeszcie. Wcześniej uprawiała karate, taniec i pływanie. Jest początkującą modelką, była na kontrakcie w Mediolanie.

Karolina Grychnik ma 29 lat i pochodzi z Bytomia. Jest architektem wnętrz, ale od lat realizuje się również jako instruktor fitness i tańca. Uwielbia góry i trekking. Jest zakochana w deskach – zimą w snowboardowej, zaś latem w tej od wakeboardu. Jej pasją jest gotowanie. Płynnie posługuje się śląską gwarą i stara się kultywować śląskie tradycje.

Katarzyna Cebula to 31-latka z Mieleszyna, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Niedawno wróciła z trzyletniego pobytu na wyspach Australii i Oceanii (Wyspy Cooka, Nowa Zelandia, Australia), gdzie pracowała jako instruktor kitesurfingu. Globtroterka. Tylko w Europie odwiedziła już 25 państw. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Trenowała koszykówkę i wspinaczkę, teraz doskonali swoje umiejętności w kitesurfingu.

Justyna Gokiert-Skrentna jest księgową. Ma 40 lat i pochodzi ze Złotowa. Ma męża i dwójkę dzieci. Niezależna i aktywna, nie tylko jako mama i świetny pracownik. Od kilku lat jej pasją stało się bieganie. Trenuje 3-4 razy w tygodniu, przebiegając nawet 60 kilometrów. Lubi wyzwania, startuje również w biegach z przeszkodami i górskich. Ukończyła maraton. Obecnie przygotowuje się do pierwszego startu w triathlonie.

Maciej Klotz to 45-letni przedstawiciel handlowy z Bydgoszczy. Od czternastu lat żonaty, ma dwie córki, którym nie potrafi niczego odmówić. Od dziecka trenował judo, był nawet mistrzem Polski juniorów młodszych. Obecnie jeździ rowerem, uprawia sporty walki, wspina się w górach i gra w rugby w II-ligowym klubie Alfa Bydgoszcz. W wieku 22. lat wsiadł na motocykl i wyruszył do Australii, ale… dotarł niestety tylko do Egiptu.

Maciej Kuśmierz to 25-latek z Wołomina. Wokalista disco polo, założyciel zespołu Maczo, z którym odniósł już kilka sukcesów. Jego piosenka „Tak szalona miłość (Zuzia)” wygrała ogólnopolski konkurs disco polo Vivus Star. Równie ważny jest dla niego sport. W przeszłości trenował piłkę ręczną, taniec electro boogie, piłkę nożną i karate. Obecnie cztery razy w tygodniu ćwiczy na siłowni i pływa.

Paweł Bodzianny to 35-letni rolnik i hodowca bydła z Piasecznej na Dolnym Śląsku. W życiu był już barmanem, kelnerem, magazynierem, akwizytorem i malarzem. Obecnie jest właścicielem 25. krów rasy szkockiej. Obieżyświat. Podróżował po Australii, Ameryce Południowej, mieszkał w RPA, a na Filipinach zrobił kurs nurkowy. Nie wyobraża sobie dnia bez sportu. Chodzi na siłownię, trenuje crossfit, biega, gra w squasha, a zimą jeździ na nartach.

Paweł Poręba ma 28 lat i pochodzi z Krakowa. Jest informatykiem, trenerem personalnym, pracuje również w modelingu. Były Mister Polski Internautów z 2016 roku. Ma uprawnienia ratownika WOPR. Od dziecka lubił sport i aktywnie spędzał czas. Najpierw trenował piłkę nożną i siatkówkę oraz pływał i biegał. Teraz kilka razy w tygodniu skupia się na crossficie.

Piotr Krystkiewicz to 31-letni strażak ze Szczecina. Interesuje się sportem i motoryzacją. Jego pasją są szczególnie stare samochody, które lubi odrestaurowywać. O sobie mówi: odważny, szczery i skromny. Przebiegł już kilka razy trasę maratonu. Poza bieganiem trenuje kalistenikę, crossfit oraz piłkę nożną.

Program poprowadzi dziennikarz Radia Zet, Damian Michałowski.

„Wyspa przetrwania” od 8 września na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *