MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Projekt Lady" – Druga edycja od 12 czerwca w TVN

13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje jedyną w swoim rodzaju szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Dzięki elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą, życiową przemianę.

 

 

 

Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęci samych zainteresowanych. Trzy miesiące intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Zadania, które pozwolą dziewczynom poznać nie tylko świat etykiety i dobrych manier, ale przede wszystkim odkryć same siebie. W trudnych i wzruszających momentach przez całą edycję programu będzie towarzyszyć im prowadząca program – Małgorzata Rozenek. Efekt zaskoczy z pewnością nawet stałych fanów programu.

Mentorki, jak same przyznają są gotowe na nowe wyzwania, jakie przed nimi postawiły niesforne uczestniczki, które, co by nie mówić, przygotowały się nieco do udziału w tym programie. Chodzi oczywiście o to, że wszystkie dziewczęta, wchodząc do Pałacu w Radziejowicach, oglądały wcześniej zmagania swoich poprzedniczek. I dokładnie wiedziały, czego mogą się spodziewać. I tu czeka je spora niespodzianka, ponieważ produkcja programu zadbała o nową formę zadań i zmagań, jakie postawiła przed uczestniczkami. Wszystko to oczywiście po to, by odkryć ich prawdziwe “ja” – bez zbędnego makijażu i udawania.

Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt, tylko trzy najlepsze wezmą udział w wielkim finale i zawalczą o tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady“. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej, w Cambridge w Wielkiej Brytanii.
Zeszłoroczna edycja programu była telewizyjnym hitem lata. Średnia oglądalność sięgnęła niemal 2 mln widzów, zapewniając stacji udział w rynku w grupie komercyjnej 16-49 na poziomie 18,4%, a w grupie kobiet z miast (k16-49, m.50t+) 23,9%.

Emisje programu „PROJEKT LADY”: poniedziałki 20:55 od 12 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *