Radio

„Projekt XD” nowością w jesiennej ramówce RMF FM

Sobotnie wieczory w RMF FM słuchacze spędzą w dużym gronie przyjaciół. „Projekt XD” to zupełnie nowy towarzysko-muzyczny program na antenie rozgłośni. Oprócz tego po wakacyjnej przerwie wracają dobrze znane słuchaczom programy, nocne podcasty i loteria SMS-owa.

 

„Projekt XD” w sobotnie wieczory (20-24) poprowadzą Paweł Jawori Maciej Rybak,a wspierać ich będzie cała ekipa radiowych przyjaciół m.in. Ola Filipek, Paulina Sawicka, Mateusz Opyrchał, Magda Karwat-Marek i Maciej Jędruch. Program będzie miał charakter towarzysko-muzyczny. Pełen niestandardowych akcji, wkrętek z gwiazdami i imprezowej muzyki wypełni sobotnie wieczory słuchaczy.

Tej jesieni na antenie RMF FM pojawi się też każdego tygodnia aż pięć premierowych serii podcastów. Na antenę wraca uwielbiana przez słuchaczy para „Janusz i Grażynka” (weekendy, 10:30), ale będą też premierowe odcinki cykli kryminalno-sensacyjnych emitowanych w paśmie „Noc podcasterów” po 23-ej: „Bajki dla dorosłych” (poniedziałki), „Misja specjalna” (wtorki), „Ruska Mafia” (czwartki) i „Dorwać Bestię” (niedziele).

Po wakacjach na antenę wracają też „Wstawaj, szkoda dnia”, czyli najbardziej energetyczny poranek w polskim eterze prowadzony przez Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego i Mariusza Kałamagę oraz pasma „Byle do piątku” i „Lepsza połowa dnia” z grą SMS-ową, której finały będzie prowadził jej gospodarz Maciej Dowbor.

Wieczorem na słuchaczy czekać będzie Darek Maciborek i kolejny sezon „POPlisty” i magazynu muzycznego „POPlista Plus”.

W dni powszednie na antenie posłuchać będzie można aż trzech wywiadów: „Porannej rozmowy w RMF FM” Roberta Mazurka (8:02), „Rozmowy w południe” (12:02) i „Popołudniowej rozmowy” (18:02).

W weekendy nowy charakter uzyska pasmo popołudniowe „Wszystko gra” (15-20) prowadzone przez Paulinę Sawicką. W soboty będzie to program muzyczny, z wizytami piosenkarzy, przypomnieniem premier tygodnia oraz cyklem Jacka Tomkowicza „Jacek, daj piątkę”. W niedziele audycja nabierze charakteru bardziej rozrywkowego z nowym cyklem Przemysława Skowrona „Od wielkiego dzbana”, czyli autorskim przeglądem najgłupszych i najbardziej absurdalnych newsów z całego tygodnia.

W soboty i niedziele na słuchaczy będzie też czekać „Weekendowy Poranek” (6-10), „Lepiej być nie może” (10-15) oraz „Sceny zbrodni”, w których Daniel Dyk i Kamil Barnowski prezentują najgłośniejsze kryminalne historie świata (niedziele, 20-23).

Ramówka w dni powszednie startuje 1 września, a programy weekendowe – 10 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *