Internet & Gry - Reklama

Przegląd Sportowy dostępny na urządzeniach mobilnych

Grupa Onet-RAS Polska udostępniła nową wersję aplikacji, która umożliwia zakup dziennika Przegląd Sportowy w wygodnym formacie do czytania na urządzeniach mobilnych.
 

Nowa wersja aplikacji Przeglądu Sportowego umożliwia codzienny dostęp na smartfonie oraz tablecie do aktualnych wydań Przeglądu Sportowego oraz Skarbu Kibica w formacie, który dopasowuje się do urządzenia. Wśród nowości znalazła się także możliwość zakupu pojedynczego wydania oraz atrakcyjne pakiety subskrypcyjne – na tydzień, miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy oraz 12 miesięcy.

– Dzięki funkcjonalnej aplikacji “PS” czytanie naszej gazety, a także dostęp do niej, staną się dużo łatwiejsze. Dla pokolenia młodszych Czytelników, którzy chcą sięgać na co dzień po “Przegląd Sportowy”, ale wolą go czytać na swoich smartfonach, to bardzo dobra informacja. Ucieszy ona również wszystkich tych, którzy chcą czytać “PS” za granicą, gdzie papierowej wersji po prostu nie można kupić – mówi Przemysław Rudzki, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

Poszczególne wydania Przeglądu Sportowego w aplikacji są dostępne w cenie 1,99 zł. W prenumeracie obowiązują promocyjne ceny: 1 tydzień za 8,99 zł (pierwsze 7 dni bezpłatnie), 1 miesiąc – 32,99 zł (pierwsze 7 dni bezpłatnie), 3 miesiące – 89,99 zł, 6 miesięcy – 169,99 oraz 12 miesięcy – 299,99 zł.

Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz IOS w Sklepie Google Play oraz AppStore:

https://itunes.apple.com/pl/app/przegl%C4%85d-sportowy-dziennik/id669095322?l=pl&mt=8

oraz

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ringieraxelspringer.przegladsportowy&hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *