Technologia - Promocje

Przenośny głośnik typu Boombox marki Hykker od poniedziałku w Biedronce

W najbliższy poniedziałek 20 listopada ofertę sklepów Biedronka wzbogaci bezprzewodowy głośnik Sound Storm marki Hykker. Urządzenie wyróżniające się nowoczesnym designem jest wyposażone w dwa głośniki po 5 W i moduł Bluetooth. Świetnie sprawdzi się jako mikołajkowy prezent lub element własnego wyposażenia, a gdziekolwiek tylko zawita, rozkręci każdą imprezę – zarówno domową, jak i plenerową. Sound Storm w czarnej wersji kolorystycznej będzie dostępny w wyjątkowej cenie 111 zł.

 

Nowy produkt marki Hykker to przenośny boombox, który stylistyką nawiązuje do oldschoolowej mody. Doskonale łączy nietuzinkowy design z dobrymi parametrami. Okaże się nieocenionym sprzętem do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów, a także z zewnętrznych nośników pamięci. Jest to możliwe dzięki wbudowanym portom USB, AUX i na kartę microSD. W efekcie można odtwarzać ulubioną muzykę i osobiste, wcześniej przygotowane playlisty.

Boombox przykuwa uwagę już w pierwszym kontakcie i robi bardzo dobre wrażenie dzięki efektownemu designowi. Jego przedni panel w całości pokrywa maskownica głośników wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To, co najbardziej istotne, skrywa się jednak we wnętrzu urządzenia, a są to dwa głośniki po 5 W zapewniające dźwięk dobrej jakości (dwie basowe pasywne membrany). W efekcie Sound Storm niczym nie ustępuje sprzętom wysokiej klasy.

Urządzenie posiada wejście na słuchawki oraz wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh, zapewniający nieprzerwaną pracę urządzenia aż do 5 godzin przy jednym ładowaniu. W konsekwencji z powodzeniem można korzystać z boomboxa poza domem, bez dbałości o kable i zasilanie.

Głośnik uświetni wiele chwil zarówno w domu, jak i poza nim. Pozwoli przyjemnie spędzić długie jesienno-zimowe wieczory, a także rozkręcić małe party. Ze względu na swoją charakterystykę, zadowoli osoby ceniące dobre brzmienie, a wyjątkowym designem urzeknie wszystkich gości.

Produkt posiada pozytywną opinię jednostki certyfikującej TUV Rheinland, która sprawdziła go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności i poręczności.

Głośnik Sound Storm marki Hykker będzie dostępny od najbliższego poniedziałku 20 listopada do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 111 zł.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *