Technologia - Promocje

Przesiądź się na większy ekran

Czy w wolnym czasie oglądasz filmy i seriale na smartfonie? Jeśli tak, to pewnie świetnie znasz ofertę najpopularniejszych serwisów VoD. Losy ulubionych bohaterów możesz też śledzić na ekranie telewizora – w najlepszej jakości i kiedy masz na to ochotę. Dzięki temu każdy kolejny odcinek będzie prawdziwym kinowym doznaniem. Co więcej wcale nie musisz rozstawać się ze smartfonem, który pomoże Ci wcielić się w rolę nawigatora po filmowo-serialowym świecie.
 

Teaser

 
Dziś telewizor to coś więcej niż telewizja, a my jako widzowie nie musimy się ograniczać do ramówki. Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja w zakresie technologii i dostępu do treści. Z myślą o wygodzie użytkowników producenci zadbali o to, aby współpraca między urządzeniami była szybka, płynna i łatwa.
Tegoroczne modele telewizorów Samsung Smart TV, takie jak np. QLED TV czy Premium UHD (4K) świetnie współpracują z urządzeniami mobilnymi. Oferują także ogromy wybór serwisów VoD, które dostępne są z poziomu menu telewizora. Wśród nich wymienić można choćby HBO GO, Netflix czy player.pl. Obsługa jest szybka, łatwa i intuicyjna, a jakość obrazów wyświetlanych na dużym ekranie pozwala zatopić się w filmowym świecie.
Dzięki aplikacji Smart View, która dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, widzowie mogą nie tylko sterować telewizorem z poziomu smartfona, ale także przeglądać dostępne programy, by następnie uruchomić je na telewizorze. Interfejs aplikacji wygląda teraz praktycznie tak samo, jak ten na telewizorze, dzięki czemu obsługa jest dziecinnie prosta.
Telewizor w domu to nie tylko filmy i seriale. Dzięki współpracy ze smartfonami możemy wykorzystać go np. do przeglądania zdjęć czy materiałów wideo. To kolejna funkcja aplikacji Smart View, która pozwala udostępniać materiały z telefonu na telewizorze Smart TV. Fotografie z wakacji w wysokiej rozdzielczości i na dużym ekranie prezentują się świetnie. Co więcej, gdy obrazy są wyświetlane na telewizorze, cały czas możemy korzystać z telefonu – wysyłać smsy, albo przeglądać Internet.
Jako użytkownicy technologii cenimy wygodę i chcemy, aby nasze urządzenia sprawnie ze sobą współpracowały. Jeśli chodzi o oglądanie filmów i seriali to smartfon świetnie sprawdzi się w drodze do pracy, albo w czasie długiego lotu. Jednak, aby pełni czerpać z wysokiej jakości treści, które oferowane są w ramach VoD, nic nie zastąpi telewizora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *