Internet & Gry - Reklama

Publiczna Beta GWINTA zapowiedziana

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają Publiczną Betę gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Publiczna Beta rozpocznie się 24 maja i dostępna będzie na PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
“Publiczna Beta to kolejny etap tworzenia GWINTA, do udziału w którym zapraszamy wszystkich graczy — tych, którzy byli z nami do tej pory oraz osoby, dla których będzie to pierwsza okazja do zagrania w wiedźmińską karciankę” powiedział Benjamin Lee, Development Director, CD PROJEKT RED. “Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami wszystkimi dalej rozwijać GWINTA” dodał Lee.
Aby zapewnić wszystkim graczom równe szanse na starcie Publicznej Bety, dotychczasowe kolekcje kart oraz postępy zostaną zresetowane. Za udział w Zamkniętej Becie gracze otrzymają Beczki z Kartami oraz inne nagrody. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.
Od 22 do 24 maja serwery GWINTA będą niedostępne ze względu na prace konserwacyjne, które mają na celu przygotowanie gry do startu Publicznej Bety. Gracze będą informowani o postępach prac na oficjalnym Facebooku i Twitterze gry.
Więcej informacji na temat GWINTA znajduje się w sekcji FAQ na stronie playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *