MediaWAŻNE

PULS 2 ma już 5 lat!

Kanał PULS 2, prezentujący bogatą ofertę filmów i seriali zarówno dla dzieci jak i dorosłych, kończy 19 lipca 5 lat. Od momentu powstania PULS 2 zanotował rekordowy wzrost o ponad 740% SHR (All 16-49) i wciąż pnie się do góry. W 2017 roku kontakt z kanałem miało już 63% widzów grupy All 16-49 – jest to ponad 11 milionów Polaków! W czerwcu br. PULS 2 zajął wysokie 8. miejsce wśród kanałów ogólnodostępnych, z udziałem 4,90% SHR (DVBT, 16-49).

PULS 2 powstał 19 lipca 2012 roku z myślą o dzieciach i ich rodzicach. W autorskim paśmie „Junior TV”, nadawanym od poniedziałku do piątku od 06:00 do 20:00, oraz w sobotnie przedpołudnia, kanał nadaje najlepsze, wyselekcjonowane animacje dla całej rodziny. Wśród tytułów znajdują się takie hity ze światowych wytwórni jak: „Chip i Dale”, „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, „Alvinnn!!! i wiewiórki”, „Baranek Shaun”, „Tomek i przyjaciele”, „Bajeczki Maszy”, „Pingwiny z Madagaskaru” i wiele innych.

W PULS 2 widzowie zobaczą też najlepsze polskie animacje – zarówno evergreeny („Reksio”, „Bolek i Lolek”) jak i tytuły powstające współcześnie. To właśnie w PULS 2 polską premierę miał serial „Przytul mnie”. Produkcja prezentowana była na prestiżowym Festiwalu Animacji w Annecy, a w Polsce również na 5. Festiwalu „Kino w Trampkach”, którego patronem medialnym był PULS 2.

Codziennie od 20:00 PULS 2 zaprasza przed telewizory widzów dorosłych. Obejrzą tu znakomite seriale kryminalne jak„CSI” i „Agenci NCIS”. Ten ostatni jest najchętniej oglądanym serialem na świecie, z wynikiem ponad 47 milionów widzów w 2016 roku (dane za Eurodata TV Worldwide). Produkcja znajduje się w czołówce pozycji programowych wybieranych przez widzów PULS 2. Na antenie króluje również dobre kino oraz najlepsze programy dokumentalne i rozrywkowe.

PULS 2 jest dostępny u wszystkich operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, oprócz Cyfrowego Polsatu.

Jeden komentarz do “PULS 2 ma już 5 lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *