Technologia - Promocje

Raty 0% oraz 3 lata gwarancji: promocje na Canon EOS R5 i EOS R6

Zawsze jest dobry czas na rozwój swojej pasji czy możliwości zawodowych, również z obszaru fotografii. Dlatego Canon przygotował dwie promocje skierowane do pasjonatów i profesjonalnych fotografów. Do końca czerwca aparaty Canon EOS R5 oraz EOS R6 dostępne są do kupienia w formie nieoprocentowanych rat oraz z przedłużoną, trzyletnią gwarancją.

 

Wyjątkowe w swojej klasie

EOS R5 to najbardziej zaawansowany technologicznie bezlusterkowiec EOS w historii. Oferuje najwyższą rozdzielczość obrazu spośród wszystkich aparatów bezlusterkowych EOS z wymienną optyką, a w połączeniu z procesorem DIGIC X, matrycą CMOS i obiektywami RF daje obraz o niespotykanej dotąd szczegółowości. AF z 100 proc. pokryciem kadru z 5940 wybieranymi punktami i zakresem ISO 100-51,200 pozwalają zachować ostrość fotografowanych obiektów nawet w skrajnie słabym świetle. Magnezowy korpus jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, a dodatkowy backup zdjęć gwarantowany jest przez podwójne gniazdo na karty pamięci, które obsługują standard CFexpress i SD UHS II.

Za pomocą Canon EOS R5 twórcy wideo mogą rejestrować wewnętrznie materiały filmowe RAW 8K 12-bit przy zapisie na pełnej matrycy, uzyskując prawdziwie kinowy efekt z ciągłym AF śledzącym oczy u ludzi i zwierząt. EOS R5 ustanawia także nowe standardy dla twórców filmujących w rozdzielczości 4K. Aparat pozwala nagrywać w rozdzielczości 4K DCI i 4K UHD w 120p (119,88 kl./s) 10-bit/ 4:2:2, dając ogromne możliwości w rejestrowaniu wysokiej rozdzielczości filmów, z płynnym slow-motion i pełnym śledzeniem autofokusa. Dostępny jest także specjalny tryb 4K HQ, który rejestruje niewiarygodne szczegóły z szybkością klatek do 30p, dzięki wewnętrznemu nadpróbkowaniu materiału 8K.

Seryjnie szybka pełna klatka

EOS R6, podobnie jak EOS R5, oferuje ogromne możliwości systemu EOS R, zapewniając niespotykaną w swojej klasie szybkość seryjną zdjęć przy wykorzystaniu pełnoklatkowego sensora. EOS R6 jest wszechstronnym aparatem znacznie przekraczającym wymagania entuzjastów i średniozaawansowanych profesjonalistów, niezależnie od rodzaju wykonywanej fotografii czy twórczości wideo.

Fotografowie sportowi i amatorzy dzikiej przyrody mogą z łatwością uchwycić szybki ruch, korzystając z prędkości do 20 klatek na sekundę, elastyczności ostrzenia dzięki 6072 wybieralnym punktom AF oraz z trybów automatycznego śledzenia twarzy, oczu u ludzi i zwierząt w oparciu o algorytmy głębokiego uczenia. Matryca CMOS o rozdzielczości 20,1 megapiksela łączy te same zalety i możliwości technologiczne, jakie znajdziemy w aparacie EOS-1D X Mark III, oferując także zakres czułości ISO 100-102 400. W efekcie użytkownicy zyskują ogromne możliwości tworzenia niezaszumionych obrazów w wymagających warunkach oświetleniowych (np. podczas wesel czy imprez w ciasnych pomieszczeniach).

Promocja aż do wakacji

Promocje, w ramach których wymienione aparaty Canon można kupić w ratach zero procent oraz z 3-letnim okresem gwarancji, są już aktywne i potrwają aż do 30 czerwca. W obu przypadkach promocje obowiązują jedynie w wyznaczonych, autoryzowanych sieciach sprzedaży sprzętu Canon. Ich pełna lista oraz regulamin i szczegóły promocji znajdują się na stronach:

Raty 0%: https://www.canon.pl/ratyzeroprocent/

3-letnia gwarancja: https://gwarancja3lata.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *