Internet & Gry - Reklama

#RazemZBiznesem – wspólny serwis redakcji Business Insider Polska, Faktu oraz Forbesa

Rusza wspólny serwis trzech redakcji: Business Insider Polska, dziennika Fakt oraz magazynu Forbes Polska. Pod adresem https://razemzbiznesem.pl/ można znaleźć informacje i praktyczne porady dla przedsiębiorców i pracowników o tym, jak sobie radzić w kryzysie i jak szybko z niego wyjść.

 

 

 

 

Serwis https://razemzbiznesem.pl/ składa się z 4 sekcji tematycznych: Dla Pracowników, gdzie można znaleźć m.in. informacje na temat ochrony miejsc pracy, wakacji kredytowych czy niższego wynagrodzenia w czasie przestoju; Dla Firm ze scenariuszami pokryzysowymi dla gospodarki, tarczy antykryzysowej oraz rozwiązań dla biznesu; Biznes dla Biznesu, gdzie m.in. przedsiębiorcy mogą się dzielić doświadczeniami pozwalającymi dziś przetrwać, a jutro wzmocnić obronioną pozycję na rynku, a także Pytania i Odpowiedzi, m.in. o ceny mieszkań w i po kryzysie, o podróżowanie i o dopłaty do utrzymania miejsc pracy.

Artykuły i materiały w ramach inicjatywy #RazemZBiznesem przygotowują trzy redakcje biznesowe – Business Insider Polska, Fakt oraz Forbes.

Biznes to suma wiedzy, odwagi, wypracowanych relacji i szczęścia. W sytuacji, w której tego szczęścia chwilowo nam brakuje łączymy siły. Wspólnie z przyjaciółmi z Forbes’a oraz Faktu zacieśniamy współpracę, by pomóc ludziom biznesu przekuć zagrożenia w szanse. Znaleźć nowe rozwiązania odporne na niespotykane wcześniej turbulencje. Nasza wspólna akcja to także kompendium wiedzy i możliwość zadania pytań przez pracowników, którzy usiłują zrozumieć i odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Rzetelna, pogłębiona informacja staje się walutą najbardziej odporną na nowy rodzaj inflacji napędzanej plotką i falą fakenews’ów. Razem nie jesteśmy bezbronni!” mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Wielki biznes, analitycy i instytucje finansowe zadają dziś sobie pytanie o strategię wyjścia Polski z lockdownu. Tymczasem zwykli obywatele wciąż próbują odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Z wyjątkową sytuacją zmagają się polscy przedsiębiorcy – około trzech milionów Polaków, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Ich wkład w rozwój naszej gospodarki jest niezaprzeczalny i od tego w jakiej kondycji wyjdą z izolacji w dużej mierze zależy los całego kraju. W ramach projektu #Razem z Biznesem, Fakt będzie przyglądał się sytuacji polskich przedsiębiorców, dostarczał im informacji i porad, i przyglądał się rozwiązaniom i usługom, które mogą być im dziś szczególnie przydatne – mówi Jan Bolanowski, szef działu Biznes w dzienniku Fakt.

– Mamy do czynienia z kryzysem, którego istoty nie sposób opisać istniejącym modelem matematycznym, ale o którym wiemy, że na zawsze zmieni nie tylko układ sił na globalnym rynku, ale i na rynkach krajowych. Przetrwanie wielu biznesów w nowych warunkach zależy wyłącznie od samych przedsiębiorców. Również od tego, czy potrafimy mądrze korzystać ze wsparcia, które przychodzi z zewnątrz. Oferujemy miejsce, gdzie przedsiębiorcy, za naszym skromnym pośrednictwem, mogą dzielić się doświadczeniami, przemyśleniami, wręcz trickami pozwalającymi dziś przetrwać, a jutro wzmocnić obronioną pozycję. Największą wartością akcji #RazemDlaBiznesu jest unikanie czystego teoretyzowania na rzecz sprawdzonych doświadczeń tych, którzy tworzą biznes i na których spoczywa odpowiedzialność nie tylko za jego wyniki mówi Paweł Zielewski, redaktor naczelny magazynu Forbes Polska.

Więcej: https://razemzbiznesem.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *