Technologia - Promocje

Rewelacyjna klawiatura mechaniczna X Range i Smartwatch Chrono 2 w sklepach Biedronka

Już w poniedziałek 15 maja, ofertę sklepu Biedronka wzbogacą dwa urządzenia technologicznej marki Hykker – gamingowa Klawiatura mechaniczna X Range i multifunkcyjny Smartwatch Chrono 2. Produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach – odpowiednio 149 zł i 159 zł.
 

Hykker X Range to gamingowa klawiatura mechaniczna, będąca nieodłącznym elementem wirtualnych rozgrywek. W urządzeniu zastosowano technologię podświetlania Color-LED, dzięki której klawiatura płynnie zmienia podświetlenie i kolory w sześciu efektownych trybach. Co istotne dla playerów każdy klawisz ma swój własny, niezależny przełącznik UnionBest Blue, wpływający na poprawę szybkości reakcji gracza. W efekcie możliwe jest osiągnięcie lepszych wyników rywalizacji i jeszcze większa satysfakcja z gry. Klawiaturę cechuje także ponadprzeciętna jakość wykończenia. Jej przyciski wykonano z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa APS i osadzono na stabilnej, aluminiowej płycie. Połączenie pomiędzy komputerem a klawiaturą zapewnia wytrzymały przewód wykonany w oplocie tekstylnym, gwarantujący większą trwałość i bezpieczeństwo.

Kolejnym produktem, który pojawi się w sprzedaży w najbliższy poniedziałek, jest Smartwatch Hykker Chrono 2. Urządzenie to prosty w obsłudze, multifunkcyjny zegarek na rękę. Posiada dotykowy wyświetlacz o rozmiarze 1.54”, który świetnie odwzorowuje rzeczywiste kolory i zapewniaszerokokątne widzenie. Smartwatch z opcją bluetooth można zsynchronizować z innymi urządzeniami, zarówno ze smartfonami, jak i tabletami, dzięki czemu możliwe jest wysyłanie i odczytywanie smsów. Natomiast opcja instalacji karty SIM z transmisją 2G, zapewnia wykonywanie oraz odbieranie połączeń telefonicznych. Urządzenie posiada również czytnik kart microSD do 32 GB.

Smartwatch jest wyposażony w akumulator o pojemności 260 mAh, który zapewnia mu działanie w stanie czuwania nawet przez 72h. Wspomniane rozwiązania technologiczne zostały zamknięte w eleganckiej, metalowej obudowie na silikonowych paskach. Smartwatch Hykker Chrono 2 został wyposażony w wiele innych funkcji: opcję śledzenia aktywności fizycznej, zegarek, kalendarz oraz aparat, a także czujnik wysokości, mikrofon i głośnik. Sprzęt jest kompatybilny z systemem Android 4.3 lub wyższym.

Inteligentny zegarek dostępny będzie w trzech modnych wersjach kolorystycznych: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range oraz Smartwatch Chrono 2 będą dostępne odpowiednio w cenie 149 zł i 159 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 15 do 28 maja 2017 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *