DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Rolnicy. Podlasie”: Czwarty sezon od 2 stycznia w Fokus TV

Kolejna seria hitowej produkcji Fokus TV pełna przygód. Nowe odcinki to nie tylko obraz zmagań z uprawą roli i prowadzeniem gospodarstwa, ale też codzienne perypetie ulubionych bohaterów. Z jakimi wyzwaniami będą się mierzyć Gienek, Andrzej, Emilka, Tomek, Monika, Agnieszka, Jarek czy Bogdan?

 

Ciężka praca na Podlasiu

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy ponownie towarzyszą bohaterom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbywać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi.

Co słychać u bohaterów serialu?

W czwartym sezonie serialu „Rolnicy. Podlasie” nie zabraknie dobrze znanych ulubieńców widzów w postaci duetu Andrzeja i Gienka. W realizacji ich nietypowych pomysłów pomogą im ich wierni znajomi – Jastrząb i Walek. W nowych odcinkach również zmagania Emilki, która musi mierzyć się nie tylko z pracą w gospodarstwie, ale także z wyzwaniami macierzyństwa. Na szczęście jej bliscy zawsze są chętni do pomocy. Tomek i Monika z Pokaniewa w dalszym ciągu będą szukać nowych rozwiązań, które pomogą im rozwijać ich gospodarstwo. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj zadbają o swoje liczne zwierzęta, a Bogdan z Borowskich Ciborów z należytą uwagą będzie pielęgnował swoje piękne klacze.

Premierowe odcinki „Rolnicy. Podlasie” tylko w Fokus TV

„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja Telewizji FOKUS TV. Cykl cieszy się ogromną popularnością i ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników tej stacji. Pierwsze odcinki trzeciego sezonu oglądało średnio 1 milion widzów.

Czwarty sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” od 2 stycznia w niedzielę o godz. 20:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *