MediaViaplayZapowiedzi TV

Roma Gąsiorowska i Joanna Jabłczyńska w Forcie Boyard!

Nowy sezon programu ‘Fort Boyard Polska’ emitowanego przez platformę streamingową Viaplay podbija serca widzów. W tej edycji show bierze udział aż 48 gwiazd, w tym Maciej Musiał, Julia ‘Maffashion’ Kuczyńska i Ewa Minge. Już w piątek, 30 września premiera kolejnego odcinka, w którym widzowie zobaczą m.in. napad na bank w wykonaniu Romy Gąsiorowskiej! To i wiele więcej tylko na platformie Viaplay!

 

W najnowszym, piątym odcinku z serii, zobaczymy aktorki Joannę Jabłczyńską i Romę Gąsiorowską, piosenkarkę Anię Rusowicz, aktora Tomasza Stockingera i parę znaną z popularnego programu telewizyjnego ‘Królowe życia’ – Damiana Antczaka-van Nispena wraz z mężem, Leonem van Nispenem.

Jak w każdym odcinku ‘Fort Boyard’ przed widzami niesamowita ilość emocji. Tym razem przed Joanną Jabłczyńską wyzwanie, wymagające nie lada odwagi. Aktorka wybierze się na przejażdżkę rowerem rodem z koszmaru. Nie tylko będzie na nim zwisać kilka metrów nad ziemią, ale jednocześnie… rower będzie odwrócony do góry nogami. Czy aktorka poradzi sobie z tym wyzwaniem, a może opanuje ją paraliżujący strach? W tym samym odcinku piosenkarka Ania Rusowicz sprawdzi, jakie będzie miała szanse w wirującym kasynie, zaś Tomasz Stockinger poczuje się prawie jak Chris Pratt w „Parku Jurajskim”, kiedy stanie przed zadaniem… okiełznania dinozaura! A to tylko kilka z wielu innych konkurencji w wykonaniu gwiazd piątego odcinka ‘Fort Boyard’!

W drugim sezonie ‘Fort Boyard’, jednego z najbardziej znanych programów z kategorii ‘adventure game shows’ na świecie zobaczymy 48 gwiazd polskiego showbusinessu. Program prowadzą – aktorka i osobowoś telewizyjna Elżbieta Romanowska oraz stand-uper, artysta kabaretowy i prezenter Mariusz Kałamaga.

W poprzednich odcinkach programu widzowie mogli zobaczyć m.in. Julię ‘Maffashion’ Kuczyńską, Macieja Musiała, Dominikę Gwit, Damiana ‘Stiflera’ Zduńczyka, projektantkę Ewę Minge, Aleksandrę Szwed, Edytę Herbuś i Katarzynę Skrzynecką z mężem – Marcinem Łopuckim. Wszyscy uczestnicy muszą stawiać czoła niecodziennym, a czasem szalonym wyzwaniom. Zwycięzcy sięgną po legendarne złoto skarbca Fortu Boyard, którego równowartość przekażą na wybraną akcję charytatywną.

Stworzeniem nowego sezonu programu zajął się jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce – Endemol Shine Poland. Odcinki show są dostępne wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Gwiazdy nadchodzących części zostaną przedstawione już wkrótce.

Platforma streamingowa Viaplay działa w Polsce od sierpnia 2021 roku. W unikalnej ofercie znajdują się międzynarodowe produkcje filmowe, seriale, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo – m.in. Premier League, Bundesligi, gal KSW, a od następnego sezonu również z wyścigów Formuły 1. Viaplay nieustannie rozwija ofertę dla polskich widzów. Dotychczas zrealizowano 2 edycje programu ‘Fort Boyard Polska’. W nadchodzących miesiącach na platformie pojawi się pierwszy polski serial oryginalny, inspirowany powieścią Katarzyny Bondy, zatytułowany ‘Morderczynie’ oraz pierwszy polski film fabularny Viaplay w reżyserii Tomasza Koneckiego pt. ‘Klątwa’. Niedawno zakończyły się również zdjęcia do filmu ‘Kos’ – pierwszej polskiej filmowej koprodukcji Viaplay.

Już w najbliższych miesiącach widzowie Viaplay zobaczą także ‘Powerwomen Polska’ – wyjątkowe show z udziałem kobiet sukcesu, m.in. Kayah, Gosi Baczyńskiej, Katarzyny Puzyńskiej, Kamili Rowinskiej i Anny Henckiej-Zyser.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *