MediaZapowiedzi TV

Romance TV Award – Nagroda dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce

Kanał telewizyjny Romance TV postanowił wyróżnić najbardziej romantyczne hotele w Polsce i stworzył Romance TV Award – nagrodę dla najbardziej romantycznych hoteli. To pierwszy konkurs, który docenia hotele za ich romantyczny charakter, specjalną ofertę dla par i organizację eventów, pełnych miłości. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni w trzech kategoriach.

Od 3 do 23 lipca widzowie Romance TV będą mogli wybrać laureata jednej z kategorii konkursowych, czyli najpopularniejszy romantyczny hotel w kraju. Głosowanie odbędzie się za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.romance-tv.pl/award. Dla głosujących przewidziano wspaniałą nagrodę – weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu.

Romance TV Award – nagroda dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce

W finale konkursu znalazły się 24 hotele, które w swoich zgłoszeniach udowodniły, że mają niezwykłą ofertę dla par i można u nich spędzić romantyczne chwile, w pięknej scenerii. W dwóch kategoriach – Romance TV Award – najbardziej romantyczna oferta dla par i Romance TV Award – organizacja romantycznych eventów (śluby, rocznice), tytuły przyzna specjalnie powołane jury, na czele którego stanie ambasadorka stacji, aktorka Aleksandra Woźniak. Zwycięzcę w trzeciej kategorii – Romance TV Award – nagroda dla najpopularniejszego romantycznego hotelu wybiorą widzowie, oddając głosy na ich ulubiony obiekt poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej. Hotele, które zwyciężą w poszczególnych konkurencjach zostaną nagrodzone miesięczną, telewizyjną kampanią reklamową na antenie Romance TV oraz otrzymają specjalną statuetkę, która zostanie wręczona podczas uroczystej gali.

Najlepsze europejskie seriale z najpiękniejszymi sceneriami

Filmy i seriale emitowane na Romance TV dostarczają widzom nie tylko wielu pozytywnych emocji, ale przenoszą ich także w najpiękniejsze i najbardziej romantyczne miejsca na świecie. Niezwykłe podróże gwarantuje kultowa już seria filmów telewizyjnych „Statek Marzeń”. Najwspanialsze hotele na świecie można zaś podziwiać oglądając filmy telewizyjne z serii „Hotel marzeń”.

– Romance TV to stacja, która przenosi widzów w dalekie zakątki świata i pokazuje jego piękno. Hotele są nieodłączną częścią każdej podróży, a my chcemy je docenić. Polskie obiekty stoją na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy wybrać te najbardziej romantyczne, czyli takie, które dbają szczególnie o pary, mają dla nich specjalną ofertę uatrakcyjniającą pobyt oraz organizują romantyczne eventy, takie jak wesela. Nagroda ta pozwoli podróżującym łatwo wybrać hotel, który perfekcyjnie zadba o romantyczną oprawę ich pobytu mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV, przewodnicząca jury konkursu Romance TV Award.

Zapraszamy do zapoznania się z finałową listą hoteli oraz do głosowania na: www.romance-tv.pl/award

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *