Platforma Canal+Polecane

Ruszają nowe promocje i kampania z okazji 25. urodzin Canal+ (wideo)

Już niebawem CANAL+ będzie świętował 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji operator przygotował urodzinowe oferty obejmujące m.in. rabat na usługi telewizyjne do końca roku i atrakcyjne promocje VOD. Urodzinową ofertę wspiera kampania reklamowa z bohaterami szajki dobrze znanej z poprzednich odsłon kampanii CANAL+.

 

 

 

 

 

W ramach urodzinowych ofert klienci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne otrzymają rabat w wysokości 25 procent od ceny abonamentu w każdym miesiącu aż do końca tego roku. Urodzinowy rabat obejmuje wszystkie dostępne aktualnie pakiety telewizyjne, w tym również oferty łączone CANAL+ i Netflix. CANAL+ zadbał także o abonentów, którzy chcą skorzystać z promocyjnych ofert. Jedną z propozycji jest możliwość obejrzenia jednego filmu VOD w każdy weekend tylko za 1 zł. Wraz z trwaniem kampanii CANAL+ będzie udostępniał dodatkowe, promocyjne oferty i usługi. Urodzinowe oferty z rabatem do końca roku są dostępne również dla klientów przedłużających umowy.

 

 

Kampania reklamowa

Urodzinowe oferty wspiera kampania reklamowa realizowana w telewizji, internecie, stacjach radiowych, social media i punktach sprzedaży. Za koncept kreatywny i jego realizację odpowiada agencja Havas Warsaw, a za planowanie i zakup mediów Havas Media.

 

 

 

Za oficjalny start CANAL+ w Polsce uznaje się datę 21 marca 1995 r., kiedy wyemitowano pierwszy program z biura przy ulicy Kawalerii 5 w Warszawie. Wcześniej (od 2 grudnia 1994 r.) programy były emitowane z Paryża za pośrednictwem satelity Eutelsat 2F3.

Świętuj  25. urodziny CANAL+

25% taniej wszystkie pakiety tv do końca roku dla nowych klientów oraz moc niespodzianek dla Abonentów. Świętuj z nami 25. urodziny CANAL+!

Czytaj więcej: https://pl.canalplus.com/urodziny-canal-plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *