Internet & Gry - Reklama

Ruszył wakacyjny program „Onet Wakacje”

Od lipca br. na stronie głównej Onetu można oglądać nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.

 

Program „Onet Wakacje” jest poświęcony wakacyjnym tematom oraz kierunkom letnich wyjazdów. Prowadząca Karolina Walczowska przybliża widzom najciekawsze wakacyjne lokalizacje, doradza, jak się przygotować na wakacyjne wypady do kurortów, pod namiot, na samotne, a także zorganizowane wycieczki.

W programie pojawia się także krótki poradnik o podróżach ze zwierzętami – w „Onet Wakacje” eksperci z podcastu „Tu piesek” doradzają, jak zabezpieczyć zwierzęta przed upałem czy podróżować z nimi różnymi środkami transportu.

W „Onet Wakacje” pojawiają się również rekomendacje dotyczące gastronomii oraz noclegu, a reporterzy-prowadzący sprawdzają usługi i ceny w popularnych letnich kierunkach wyjazdowych, m.in.: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Pobierowie czy Zakopanem. W programie „Onet Wakacje” nie zabraknie również porad od lekarzy i ekspertów z dziedziny fitness oraz dietetyki.

Program jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który ruszył w Onecie z początkiem lipca. Czytelnicy otrzymują szereg porad dotyczących wakacyjnych wyjazdów oraz funduszy, jakie trzeba będzie na nie przeznaczyć. Wśród propozycji znajdzie się także sprawdzona i aktualna prognoza pogody, reportaże z popularnych wakacyjnych kierunków, a dziennikarze będą się pojawiać wszędzie tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia.

Przez całe wakacje na stronie głównej Onetu będą codziennie publikowane obszerne materiały redakcyjne poświęcone tematom wakacyjnym – poza atrakcyjnymi kierunkami wyjazdów pojawią się także praktyczne porady związane ze zdrowiem i aktywnym wypoczynkiem.

Więcej: https://podroze.onet.pl/onet-wakacje

foto,źródło. Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *