Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Ruszyła przedsprzedaż 2 generacji Motorola Moto Z Play

W dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż nowego modułowego smartfona – Motorola Moto Z² Play. Urządzenie jest dostępne w cenie 1999 zł w atrakcyjnej ofercie z modułem Incipio offGRID Power Pack o wartości 299 zł.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Motorola Moto Z² Play to 2 generacja smartfonów z rodziny Moto Z. Urządzenie wyposażone jest w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 626 wspierany przez 4 GB RAM, ekran 5.5″ FHD Super AMOLED chroniony szkłem Corning® Gorilla® Glass. Główna cyfrówka smartfona to aparat o rozdzielczości 12MP z obiektywem o jasności f/ 1.7. Zastosowano tutaj technologie dual autofocus pixel, laser autofocus oraz detekcję fazy (PDAF). Moto Z² Play posiada baterię o pojemności 3000 mAh, zaś dzięki technologii TurboPower i szybkiej ładowarce, już 15 min. ładowania pozwala na kolejne 8 godzin działania smartfona. Całość działa pod kontrolą najnowszej wersji oprogramowania Android Nougat 7.1.1 oraz oferuje Ulepszenia Moto, czyli słynne akcje gestów, czy inteligentny wyświetlacz Moto.
Motorola Moto Z² Play pojawi się w regularnej sprzedaży od 18 sierpnia 2017r.
Do testów powinniśmy otrzymać nowy model na początku sierpnia. Już teraz zapraszam do zapisywania się na testy. W najbliższym czasie pojawią się także nowe moduły Moto Mods, zatem postaramy się dostarczyć Państwu kompletny zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *