MediaPlayer

„Sami Swoi. Początek” już w Playerze!

Player przygotował dla swoich użytkowników kolejną filmową niespodziankę. Oferta „Wypożyczalni Playera” wzbogaciła się właśnie o kolejny hit prosto z kina, najnowszą koprodukcję TVN Warner Bros. Discovery – „Sami Swoi. Początek”. Tytuł przez wiele tygodni królował na srebrnym ekranie, gromadząc łącznie ponad 800. 000 widzów. Teraz debiutuje w streamingu – tylko w Playerze!

 

Sami Swoi. Początek to kolejny sukces filmowy TVN Warner Bros. Discovery, który szturmem podbił kina w całej Polsce oraz serca ponad 800 000 widzów. Oni już znają odpowiedź na pytanie: Kto pierwszy zaczął spór i nie chciał podejść do płota – Kargul czy Pawlak? Teraz pora na użytkowników serwisów VOD. Po okresie święcenia triumfów na srebrnym ekranie przyszła pora na drugie – streamingowe – życie. Od 22 maja film “Sami Swoi. Początek” dostępny jest ekskluzywnie w Playerze w ofercie „Wypożyczalnia Playera”.

„Sami swoi. Początek” zabiera widzów w podróż do dzieciństwa i młodości Pawlaka i Kargula, bohaterów kultowej trylogii. To zupełnie nowa opowieść w reżyserii Artura Żmijewskiego o nieznanych dotąd widzom wydarzeniach z życia dwóch rodzin, zanim los rzucił je na Ziemie Odzyskane. Autorem scenariusza prequela, podobnie jak w przypadku słynnej trylogii, jest Andrzej Mularczyk. Na ekranie pojawiają się m.in. Adam Bobik, Karol Dziuba, Paulina Gałązka, Weronika Humaj, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Krzanowska, Mirosław Baka, Wojtek Malajkat, Anna Dymna, Janusz Chabior i Adam Ferency.

Scenariusz filmu „Sami swoi. Początek” powstał na podstawie książki „Każdy żyje jak umie”, autorem jest Andrzej Mularczyk. To on napisał scenariusze do filmów, które stały się kultowymi. Inspiracją dla trylogii i jej prequela, który za chwilę wejdzie do kin, były prawdziwe wydarzenia. Pierwowzorem postaci Kazimierza Pawlaka był stryj Andrzeja Mularczyka.

„Wypożyczalnia Playera” to bogata oferta składająca się z ponad 100 filmów. Znajdują się w niej tytuły, często kilka tygodni po swojej kinowej premierze oraz pozycje już znane i lubiane od najlepszych dostawców treści, których nie można przegapić, np. „Barbie”, „Zielona granica”, seria filmów z „Harry Potterem”, „Mission Impossible. Dead Reckoning”, „Top Gun. Maverick”, wszystkie części „After”, „Wonka”, czy „Aquaman i Zaginione Królestwo” czy „Diuna: Część druga”.

„Sami Swoi. Początek” tylko w Playerze w kolekcji „Wypożyczalnia Playera”.

foto, źródło. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *