Internet & Gry - Reklama

Samsung i Live Nation prezentują: Koncert Coldplay w wirtualnej rzeczywistości

Już dziś, 17 sierpnia fani Coldplay obejrzą koncert ulubionego zespołu transmitowany na żywo w wirtualnej rzeczywistości. Show odbędzie się na stadionie Soldier Field w Chicago, w ramach trasy „A Head Full of Dreams”, a jego transmisję będzie można śledzić przy pomocy gogli Samsung Gear VR.
 

Teaser

To pierwszy w historii grupy Coldplay koncert transmitowany w technologii VR. Bez konieczności przeciskania się do pierwszego rzędu – fani zostaną przeniesieni w najlepsze miejsca na widowni, aby móc obejrzeć elektryzujący występ grupy z zupełnie nowej, wciągającej perspektywy. Od niesamowitej pirotechniki po fenomenalne utwory, użytkownicy Gear VR z ponad 50 państw będą mogli doświadczyć magii występu Coldplay bez dodatkowych opłat.
Transmisja będzie dostępna w ramach usługi Samsung VR i będzie można ją obejrzeć za pośrednictwem gogli Gear VR, z kompatybilnym smartfonem Samsung. Koncert rozpocznie się 17 sierpnia o godzinie 20:30 czasu centralnego, czyli o 03:30 czasu polskiego (18 sierpnia). Ci, którzy nie zdążą, będą mogli obejrzeć powtórkę z występu, która będzie dostępna na Samsung Gear VR.
Jak wynika z danych sprzedażowych przekazanych do Billboard Boxscore, wyprodukowane przez Live Nation tournée „A Head Full of Dreams” zespołu Coldplay znalazło się na 5. miejscu listy najbardziej dochodowych tras koncertowych wszechczasów. W ramach trasy, która rozpoczęła się w marcu ubiegłego roku, występy grupy obejrzało ponad 5 milionów osób.
„A Head Full of Dreams” to siódmy krążek Coldplay będący kontynuacją wydanego w 2014 r. i nominowanego do nagrody GRAMMY® albumu „Ghost Stories”.
 
https://youtu.be/UL27RpGmnVE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *