Technologia - Promocje

Schneider Electric prezentuje pierwszy w swojej ofercie UPS dla graczy

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji, wprowadza na polski rynek zasilacz bezprzerwowy UPS APC™ Back-UPS™ Pro Gaming. Celebrując 40 lat legendarnej już niezawodności rozwiązań marki APC w ochronie zasilania systemów krytycznych, nowy UPS został zaprojektowany, aby chronić sprzęt do gier przed awariami zasilania i zapewniać stabilne połączenie, nawet w przypadku skoków napięcia i awarii sieci energetycznej.

 

– Zasilacz awaryjny APC Back-UPS™ Pro Gaming UPS zapewnia graczom i twórcom nieprzerwaną pracę oraz ochronę przed skokami i zanikami napięcia.

– Certyfikowany przez eSports UPS zabezpiecza sprzęt gamingowy (konsole i komputery), chroniąc graczy przed niespodziewaną przerwą z rozgrywce, utraconym połączeniem i stratami finansowymi.

– Zasilacz APC™ Back-UPS Connect z litowo-jonowym akumulatorem, zapewnia z kolei ciągłość zasilania i ochronę dla routerów, kamer IP i innego sprzętu domowego.

Jest to pierwszy w ofercie firmy zasilacz UPS zaprojektowany z myślą o graczach, streamerach i twórcach internetowych. APC Back-UPS™ Pro Gaming zapewnia nieprzerwaną ochronę, nawet w miejscach o niestabilnej sieci. Urządzenie utrzymuje zasilanie sprzętów z bardzo czułymi na przepięcia i spadki napięcia podzespołami, jak zaawansowane karty graficzne. To zasilanie bezprzerwowe sprawdza się również doskonale we współpracy z konsolami i innymi urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki niemu gracze nie muszą się martwić, że nagle wypadną z rozgrywki, streamerzy, że live zostanie przerwany, a twórcy, że nie zdążą zapisać swoich materiałów podczas awarii prądu.

Aby zapewnić niezawodną ochronę, zasilacz APC Back-UPS™ Pro Gaming UPS jest wyposażony w bateryjne zasilanie rezerwowe o tzw. czystej sinusoidzie. Dostarcza ono prąd bez zakłóceń, co jest szczególnie pożądane przez wrażliwe urządzenia elektroniczne. Urządzenie dodatkowo wspomaga funkcja AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia), która chroni przed skokami napięcia, wydłużając tym samym żywotność sprzętu do gier i pracy.

APC Back-UPS™ Pro Gaming posiada również opatentowany, widoczny pod niemal każdym kątem ekran LED, który pokazuje stan baterii oraz informuje o występowaniu skoków i spadków napięcia, a także awarii zasilania. Urządzenie może również sygnalizować usterki w okablowaniu budynku.

APC Back-UPS™ Pro Gaming:

– Wyświetlacz: Gdy zasilacz pracuje na zasilaniu bateryjnym, wyświetlacz odlicza pozostały czas pracy.

– Doskonała widoczność pod kątem 160 stopni: Ekran wyświetlacza jest widoczny niemal pod każdym kątem.

– Oświetlenie funkcjonalne: Gdy zasilacz wykrywa anomalie zasilania takie jak skoki napięcia oraz usterki okablowania, powiadamia o tym pulsującym światłem.

– Cztery gniazda awaryjne: Wraz z ochroną przeciwprzepięciową, podczas awarii prądu UPS może zasilać równocześnie kilka wrażliwych urządzeń, takich jak Xbox, PlayStation, komputer PC, telewizor lub router/modem.

– Dwa dodatkowe gniazda z ochroną: Zaprojektowane do ochrony przed niebezpiecznymi skokami napięcia i “twardym resetem”, aby uchronić sprzęt przed poważnymi uszkodzeniami.

– Trzy przednie porty USB:
Do ładowania urządzeń, takich jak słuchawki i telefony.

– Wyjątkowy design: Dostępny w wersji kolorystycznej Midnight (BGM2200B-GR) z 12 konfigurowalnymi diodami RGB LED.

– Niezawodne zasilanie i połączenie z Internetem to podstawa dla graczy i twórców. Wszelkie skoki napięcia, przepięcia lub awarie zasilania mogą mieć poważny wpływ na ich sprzęt, rozgrywkę czy streamy
mówi Elliott Turek, Director of Category Management w Schneider Electric Europe. Wprowadzając APC Back-UPS™ Pro Gaming, zapewniamy, że drogi i wrażliwy sprzęt elektroniczny, taki jak komputery z wydajnymi kartami graficznymi i konsole, pozostanie chroniony przed uszkodzeniami elektrycznymi, a gracze i twórcy skorzystają z niezawodności, popartej latami doświadczeń naszej firmy w obszarze zasilania gwarantowanego.

Gracze przyszłości

Wraz ze wzrostem nakładów graczy i streamerów na drogi sprzęt, odpowiednia ochrona staje się kluczowa. Firma Schneider Electric, do której należy marka APC, jest certyfikowanym dostawcą sprzętu dla eSportu, co oznacza, że entuzjaści i profesjonaliści mogą cieszyć się niezakłóconą przez czynniki zewnętrzne rozgrywką.

Dodanie zasilacza APC Back-UPS™ Pro Gaming UPS do domowych i studyjnych konfiguracji sprzętowych pozwala uzyskać pewność, że użytkownicy pozostaną:

Chronieni: Zasilacz awaryjny chroni cenne urządzenia przed różnymi rodzajami przerw w zasilaniu.

Podłączeni: Po zakończeniu system nadal zapewnia ochronę zasilania routera i/lub modemu.

Stale w grze: Jeśli zasilanie zostanie przerwane podczas gry, APC Back-UPS™ Pro Gaming pozwala dokończyć mecz i zebrać nagrody, które w przeciwnym razie zostałyby utracone.

Kompaktowa ochrona zasilania dla inteligentnych urządzeń

Schneider Electric równolegle wprowadza na rynek zasilacz APC Back-UPS Connect (CP12036LI). Jest to kompaktowy i pierwszy na rynku zasilacz awaryjny do routerów, modemów, systemów VoIP (Voice over IP) i innych inteligentnych urządzeń domowych. Wykorzystuje on akumulatory litowo-jonowe do zapewnienia do 4 godzin pracy wymienionych sprzętów i niezawodnego połączenia podczas awarii zasilania.

Więcej informacji na temat możliwości zakupu nowych UPS-ów znajdziesz na stronie internetowej APC.

foto, źródło. Schneider Electric

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *