MediaZapowiedzi TV

Sensacyjny kwiecień z Brucem Willisem w Kino TV

Już w kwietniu Kino TV zaprezentuje wybór trzymających w napięciu produkcji z jednym z najbardziej popularnych aktorów kina akcji – niezrównanym Brucem Willisem. Stacja podniesie poziom filmowej adrenaliny dzięki takim produkcjom jak „Szakal”, „Kod Merkury” i „Pierwszy strzał”.

 

„Szakal”Piątek, 12 kwietnia 22:10

Zawodowy morderca Szakal (Bruce Willis) przygotowuje zamach na ważną osobę ze świata amerykańskiej polityki. Zlecenie otrzymał od szefa rosyjskiej mafii, który chce się zemścić za śmierć swojego brata. Wynagrodzenie za wykonanie tego zadania wynosi 70 mln dolarów. Amerykanie uważają, że ofiarą zabójcy może paść szef FBI Carter Preston (Sidney Poitier). Przy współpracy z agentką rosyjskiego wywiadu Walentyną Kozłową (Diane Venora) próbują odnaleźć i unieszkodliwić Szakala. Pomóc im w tym może jedynie dawny terrorysta IRA Declan Mulqueen (Richard Gere), obecnie odbywający karę więzienia i mający z Szakalem prywatne porachunki.

„Kod Merkury”Niedziela, 21 kwietnia 20:00

Cierpiący na autyzm dziewięcioletni Simon (Miko Hughes) uwielbia rozwiązywać łamigłówki matematyczne. Pewnego dnia chłopiec łamie skomplikowany tajny kod wojskowy o nazwie Merkury. Szyfr służy do przekazywania rozkazów agentom wywiadu Stanów Zjednoczonych pracującym na całym świecie, a złamanie go może mieć olbrzymie konsekwencje dla światowego pokoju. Kod był największym osiągnięciem pułkownika Nicholasa Kudrowa (Alec Baldwin), szefa agencji bezpieczeństwa. Bezwzględny mężczyzna nie zamierza pozwolić, by dziewięciolatek zniszczył jego karierę, poleca więc swoim agentom zabicie chłopca. Nasłany przez Kudrowa zabójca wdziera się do domu Simona i zabija jego rodziców. Ukrytego w szafie dziewięciolatka odnajduje agent FBI Art Jeffries (Bruce Willis). Jeffries postanawia zaopiekować się Simonem. Tymczasem bezwzględny Kudrow nie cofa wydanego przez siebie rozkazu. Jego zabójcy polują teraz na chłopca oraz na jego nowego opiekuna.

„Pierwszy strzał”sobota, 27 kwietnia 00:05

Will (Hayden Christensen) pracujący jako makler na Wall Street, zabiera swoją rodzinę w okolice, z których pochodzi. Przypadkiem zostaje tam wplątany w porachunki między przestępcami. Porywają oni syna Willa i żądają łupu. Will ma niewiele czasu, by go im dostarczyć. Razem z szefem policji (Bruce Willis) stara się za wszelką cenę odzyskać porwanego chłopca.

foto. fot. Universal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *