MediaZapowiedzi TV

Serial „Kobiety, które niosły śmierć” w lipcu na antenie Zoom TV

Dla wszystkich fanów seriali kryminalnych, opartych na prawdziwych zdarzeniach, Zoom TV przygotowało nie lada gratkę. W lipcowych propozycjach stacji znalazła się produkcja „Kobiety, które niosły śmierć”. Przeniesie ona widzów w głąb mrocznych i fascynujących historii kobiet, które dokonywały przerażających zbrodni.

 

„Kobiety, które niosły śmierć” to nie tylko dokumentacja najgłośniejszych spraw kryminalnych z udziałem kobiet, ale także głęboka analiza psychologiczna motywacji i okoliczności, które doprowadziły je do popełnienia najcięższych przestępstw. Serial pokazuje zarówno te najbardziej znane przypadki, jak i te, które były mniej nagłośnione, ale równie szokujące.

W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami dochodzeń, relacjami świadków oraz analizami ekspertów z dziedziny kryminologii i psychologii. Serial „Kobiety, które niosły śmierć” rzuca nowe światło na historie przestępczyń, ukazując je w kontekście ich życiowych doświadczeń, traum i decyzji, które doprowadziły do tragicznych wydarzeń.
Serial „Kobiet, które niosły śmierć” pojawi się w lipcowe wieczory na Zoom TV.

Harmonogram odcinków:

„Kobiety, które niosły śmierć” s. 13 odc. 5 sobota, 13 lipca o 22:00

„Kobiety, które niosły śmierć” s. 13 odc. 6piątek, 19 lipca o 22:00

„Kobiety, które niosły śmierć” s. 13 odc. 7sobota, 20 lipca o 22:00

„Kobiety, które niosły śmierć” s. 13 odc. 8 piątek, 26 lipca o 22:00

„Kobiety, które niosły śmierć” s. 13 odc. 9sobota, 27 lipca o 22:00

foto, źródło. Zoom TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *