MediaZapowiedzi TV

Serial “Nauczyciel” z okazji Dnia Nauczyciela w październiku w Romance TV

Już niedługo, bo 14 października, swoje święto obchodzić będą wszyscy pedagodzy. Z tej okazji w szkołach organizowane są akademie i różnego rodzaju przedstawienia. Jest to więc także idealna pora, by zajrzeć do jednej z niemieckich szkół, w której spotkamy nie tylko nastoletnich uczniów, ale i ich nauczycieli. A wszystko za sprawą jednego z serialowych hitów powracających właśnie do Romance TV.

 

 

 

 

Serial “Nauczyciel”, bo o nim właśnie mowa, do Romance TV powraca tej jesieni. W każdą sobotę od godziny 10:10 można obejrzeć dwa odcinki tej popularnej serii. Produkcja opowiada o obowiązkach, problemach oraz rozterkach sercowych uczniów i… ich pedagogów. Każdy odcinek prezentuje historie pierwszych, często trudnych, życiowych wyborów nastolatków oraz relacje między młodzieżą a nauczycielami, które, tak jak w prawdziwym życiu, bywają różne.

Głównym bohaterem serialu jest Stefan Vollmera, nauczyciel języka niemieckiego, nauk ścisłych
i sportu, który po długiej przerwie wraca do zawodu. W nowej szkole otrzymuje klasę, w której panuje chaos, a on musi opanować zadziornych uczniów.  Nauczyciel stosuje dość niekonwencjonalne metody, dzięki czemu stopniowo dociera do nastolatków i udaje mu się zmienić ich stosunek do instytucji, w której pracuje. Stabilną sytuację zakłóca pojawienie się nowej nauczycielki, Karin. Stefan od początku jest do niej uprzedzony. Czy „nowa” zyska szacunek tytułowego pedagoga czy stanie się jego wrogiem? A może połączy ich głębsze uczucie?

W kolejnych odcinkach

W sobotę, 12 września o godz. 10:10 będzie można zobaczyć 2 odcinki serialu „Nauczyciel”.

Stefan z powodu nieobecności jednej z koleżanek i połączeniu wszystkich klas będzie musiał poradzić sobie ze sforą rozbrykanej młodzieży. Na domiar złego dojdzie do starcia pomiędzy Finnem i Cemem – przywódcami dwóch klas. Czy nauczyciel opanuje sytuację? Stefan nawiąże romans z Niną, mamą jednego z uczniów, Moritza. Okazuje się, że wcześniej z matką Moritza spędził noc również Tim, inny uczeń Stefana. Jaki będzie finał tej pogmatwanej sytuacji?

Serial „Nauczyciel” z uwagi na dużą popularność i dobre wyniki oglądalności doczekał się aż 7 sezonów i powstawać ma kolejny, 8 sezon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *