MediaZapowiedzi TV

Serial Pan Am – podróże i misje szpiegowskie na kanale Epic Drama

W marcu na kanale Epic Drama swoją premierę miał serial obyczajowy Pan Am, przedstawiający historię pilotów i stewardess Boeinga 707 Clipper Majestic, linii lotniczych Pan American World Airways. Losy personelu pokładowego pełne miłosnych zawirowań i międzynarodowych misji szpiegowskich można śledzić na kanale w każdą środę o godz. 22.00.

Serial Pan Am przenosi widza w świat lat sześćdziesiątych XX wieku, czyli do momentu, w którym na rynku pojawiają się szybkie i luksusowe pasażerskie samoloty odrzutowe, umożliwiające międzykontynentalne podróże. II wojna światowa to już historia, jednak sytuacja na świecie wciąż jest napięta ze względu na nieustanną rywalizację o wpływy między USA a tzw. blokiem wschodnim z ZSRR na czele. Mimo politycznej zawieruchy branża lotnicza intensywnie się rozwija, a na niebie dominują amerykańskie linie lotnicze w charakterytycznym, niebiesko-białym malowaniu.

Jedną z załóg pokładowych kieruje Bridget Pierce (Annabelle Wallis), która znika
w tajemniczych okolicznościach niedługo po tym, jak oświadczył się jej młody, przystojny pilot Dean Lowrey (Mike Vogel). Na jej zastępczynię zostaje wybrana zbuntowana
i ekscentryczna Maggie Ryan (Christina Ricci), której na pokładzie towarzyszą: piękna Colette Valois (Karine Vanasse), która wikła się w romans z żonatym mężczyzną, żądna przygód, rozpoczynająca współpracę jako szpieg CIA Kate Cameron (Kelli Garner), i jej młodsza siostra Laura (Margot Robbie), której rozgłos przyniosło zdjęcie opublikowane na okładce magazynu “Life”, po tym, jak uciekła z własnego ślubu.

Czy Kate uda się połączyć pracę stewardessy ze szpiegowską misją? Czy Laura, podróżując po świecie, odnajdzie szczęście? Co się stało z Bridget i dlaczego zniknęła? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w kolejnych odcinkach Pan Am. Więcej informacji na temat serialu znaleźć można na stronie internetowej Epic Drama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *