MediaSkyShowtimeZapowiedzi TV

Serial „Rabbit Hole” z Kieferem Sutherlandem w SkyShowtime od 31 marca (wideo)

Ośmioodcinkowy serial z Kieferem Sutherlandem w roli głównej będzie dostępny w SkyShowtime od 31 marca. W dniu premiery serialu „Rabbit Hole”, produkcji CBS Studios, udostępnione zostaną 2 odcinki.

 

W „Rabbit Hole” nic nie jest takie, jak się wydaje. John Weir (Kiefer Sutherland), mistrz przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły, które potrafią zarówno kontrolować masy, jak i na nie wpływać.

 

 

Poza Kieferem Sutherlandem w „Rabbit Hole” występują Charles Dance („Game of Thrones” [„Gra o tron”]) jako Dr Ben Wilson, Meta Golding („Empire” [„Imperium”]) jako Hailey Winton, Enid Graham („Mare of Easttown” [„Mare z Easttown”]) jako Josephine „Jo” Madi, Jason Butler Harner („Ozark”) jako Valence, Walt Klink („Arctic Circle” [„Zło jest zaraźliwe”]) jako stażysta oraz Rob Yang („Succession” [„Sukcesja”]) jako Edward Homm.

Sutherland jest również producentem serialu, podobnie jak jego reżyserzy i scenarzyści: John Requa i Glenn Ficarra („This Is Us” [„Tacy jesteśmy”], „WeCrashed” („WeCrashed: Upadek start-upu”), Charlie Gogolak („The Sinner” [„Grzesznica”], „WeCrashed” [„WeCrashed: Upadek start-upu”], Suzan Bymel („Designated Survivor”) i Hunt Baldwin („Longmire”, „The Closer” [„Podkomisarz Brenda Johnson”]).

Użytkownicy mogą oglądać treści dostępne w SkyShowtime bezpośrednio w aplikacji SkyShowtime na Apple iOS, tvOS, urządzeniach z Androidem, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung i poprzez stronę: www.skyshowtime.com. Miesięczny koszt subskrypcji serwisu SkyShowtime wynosi 24,99 zł, natomiast w specjalnej ofercie za pół ceny na zawsze – 12.49zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *