MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Serial „Wywiad” od środy 6 lipca w Polsat Seriale

Trzynastoodcinkowy serial, w którym agent amerykańskiego wywiadu wyposażony w mikrochip w mózgu, dający mu moc superkomputera wspiera elitarną rządową agencję bezpieczeństwa cyfrowego w specjalnych misjach. To, co dzieje się w jego głowie, zwala z nóg!

 

Kim jest Gabriel?

Gwiazdą produkcji jest znany z serialu „Lost: Zagubieni” Josh Holloway. Grany przez niego Gabriel to wysoce zaawansowany technologicznie agent amerykańskiego wywiadu. Gabriel ma procesor w głowie, ale też jest przystojny, inteligentny, wysportowany i bywa czarujący. Dzięki mikrochipowi w mózgu posiada dostęp do nieograniczonej wiedzy i zaawansowanych technologii. Jest pierwszym człowiekiem podłączonym bezpośrednio do sieci Internetu, Wi-Fi, telefonii komórkowej i satelitarnej. Swoje nadzwyczajne umiejętności wykorzystuje podczas misji, prowadzonych przez amerykańską rządową agencję do spraw bezpieczeństwa cybernetycznego.

Mroczna przeszłość

Gabriel to były żołnierz elitarnej jednostki Delta Force, który pięciokrotnie służył w Iraku i Afganistanie. Zdecydował się na udział w ryzykownym eksperymencie naukowym i poświęcił życie służbie wywiadu, by odszukać żonę, która wysłana przez CIA miała zapobiec atakowi terrorystycznemu w Indiach i zaginęła. Gabriel to bohater wojenny, ale niezdyscyplinowany. To supertajna broń, która jednak wbrew intencjom swoich twórców potrafi się zbuntować. Gabriel to człowiek, nie maszyna!

Twórcy i obsada serialu „Wywiad”

Oprócz grającego główną rolę Josha Holloway’a w serialu widzowie zobaczą Meghan Ory, jako wspierającą go utalentowaną agentkę Secret Service, Riley Neal, oraz Marg Helgenberger w roli dyrektor U.S. CyberCom. Pomysłodawcę projektu superagenta, doktora Shenandoaha Cassidy gra John Billingsley, a jego syna, PJ Byrne’a – Nelson Cassidy. Ostatni w zespole, cichy, ale zabójczo skuteczny jest Chris Jameson, którego gra Michael Rady.

Serial powstał na podstawie wątków powieści „Phoenix Island”, autorstwa Johna Dixona. Pomysłodawcą, scenarzystą i współproducentem był Michael Seitzman, współtwórca produkcji „Code Black: Stan krytyczny” i „Quantico”.

„Wywiad” już od środy 6 lipca 2022 roku w Polsat Seriale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *