Sport w TVWAŻNE

Serie A w Eleven Sports przez kolejne 3 sezony

Eleven Sports, nadawca sportowych kanałów telewizyjnych, nabył na wyłączność prawa do pokazywania rozgrywek Serie A w Polsce na kolejne 3 sezony.

Eleven Sports transmituje spotkania włoskiej ekstraklasy na terytorium Polski od początku swojego istnienia, czyli od sierpnia 2015 roku. Największą popularnością wśród odbiorców stacji cieszą się mecze legendarnych klubów takich jak Juventus FC, AC Milan, SSC Napoli czy Inter Mediolan, a także drużyn, w których grają polscy zawodnicy, między innymi reprezentanci Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Nowa umowa oznacza, że widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli emocjonować się Serie A co najmniej do końca sezonu 2020/21.

Kontrakt daje Eleven Sports wyłączne prawo do rozgrywek ligi włoskiej na terytorium Polski na takich samych zasadach jak dotychczas, czyli do pokazywania meczów na żywo, powtórek oraz ich fragmentów na antenach swoich czterech kanałów i w serwisie internetowym elevensports.pl.

„Serie A ma w Polsce lojalnych fanów, którzy wiernie kibicują ulubionym drużynom i piłkarzom. Z tego względu od początku mecze ligi włoskiej były jednym z kluczowych dla naszego sukcesu elementów portfolio praw. Zajmują one ważne miejsce w naszej ramówce – pokazujemy większość meczów na żywo, a najciekawsze otrzymują specjalną oprawę. Z dużą satysfakcją informujemy zatem, że przez kolejne trzy sezony będziemy oferować polskim kibicom najlepszą piłkę z włoskich boisk”, powiedział Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eleven Sports w Polsce.

Oprócz czołowych rozgrywek piłkarskich Eleven Sports oferuje kibicom wyścigi Formula 1® i transmisje z innych popularnych wydarzeń sportowych, takich jak zawody żużlowe, sporty walki, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 i EHF VELUX Liga Mistrzów piłki ręcznej.

W Polsce kanały Eleven Sports można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia czy Promax oraz u kilkudziesięciu lokalnych operatorów telewizyjnych. Są one dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS na stronie elevensports.pl oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *