Sport w TV

Siatkarski Superpuchar Włoch w Polsacie Sport Extra

Cztery czołowe drużyny Serie A już w najbliższy weekend rozpoczną sezon turniejem o Superpuchar Włoch. Wśród nich ekipa Sir Safety Conad Perugia z Wilfredo Leonem w składzie!

 

 

W tegorocznej edycji Superpucharu Włoch zagrają: Sir Safety Perugia (mistrz i zdobywca Pucharu Włoch 2018), Cucine Lube Civitanova (wicemistrz Włoch), Azimut Modena (trzecia drużyna Serie A), Trentino Volley (czwarta drużyna Serie A).

Turniej będzie debiutem Wilfredo Leona w nowych barwach. Czołowy siatkarz świata, który w lipcu 2019 roku zagra w reprezentacji Polski, zamienił Zenit Kazań na Sir Safety Conad Perugia. W ciągu czterech sezonów spędzonych w stolicy Tatarstanu, wygrał praktycznie wszystko, co było do wygrania w klubowej siatkówce. Cztery edycje siatkarskiej Ligi Mistrzów, Klubowe Mistrzostwo Świata, a do tego cztery mistrzostwa i Puchary Rosji… Czy przygodę z nowym klubem również rozpocznie od wywalczenia trofeum? Przekonamy się już w najbliższy weekend. Półfinałowym rywalem Sir Safety Conad Perugia będzie Itas Trentino.

W barwach Azimut Leo Shoes Modena gra od tego sezonu Bartosz Bednorz – przyjmujący reprezentacji Polski, który nie znalazł się w kadrze na mistrzostwa świata 2018. Jego drużyna zmierzy się w drugim półfinale z Cucine Lube Civitanova.

Terminarz i plan transmisji Superpucharu Włoch siatkarzy:

2018-10-06: Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino sobota, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport Extra

2018-10-06: Cucine Lube Civitanova – Azimut Leo Shoes Modena sobota, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport Extra

2018-10-07: mecz o III miejsce niedziela, godzina 15.00; transmisja – Polsat Sport Extra 

2018-10-07: FINAŁ niedziela, godzina 18.00; transmisja – Polsat Sport Extra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *