MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Sierpień 2017 na kanale TLC

“Dr Christian” a także “Księżna Diana wypadek czy zamach?” to nowości sierpnia na kanale TLC.

DR CHRISTIAN I WSTYDLIWE CHOROBY
NOWY PROGRAM: OD CZWARTKU 24 SIERPNIA O 21:30

Znany na całym świecie lekarz Christian Jessen zaprasza do nowej, supernowoczesnej kliniki na spotkania ze swoimi pacjentami.

W każdym z kolejnych odcinków pojawi się pięć osób z niezwykle uciążliwymi problemami zdrowotnym. Pacjenci z pełnym zaufaniem oddadzą swoje życie w ręce Jessena i zespołu doświadczonych medyków. Cierpiąca na łysienie plackowate Ruby traci nie tylko włosy, ale także poczucie własnej wartości. Dodatkowo obniżone libido niszczy jej niedawno zawarty związek małżeński.

Z kolei Emma z zespołem wielotorbielowatych jajników cały czas przybiera na wadze. W ciągu jednego dnia dr Christian przekona pacjentów, że można prowadzić normalne życie nawet z najbardziej dokuczliwym schorzeniem.

KSIĘŻNA DIANA: WYPADEK CZY ZAMACH?
NOWY PROGRAM: OD CZWARTKU 31 SIERPNIA O 22:30

Niezwykle interesująca opowieść o kobiecie, która swoim pięknem i urokiem osobistym podbiła serca milionów. Udowodniła, że jest kimś więcej niż tylko żoną księcia. Księżna Diana była jednocześnie ikoną mody, działaczką humanitarną i niezwykle opiekuńczą matką. Ta kochana przez prawie wszystkich i zarazem bardzo kontrowersyjna kobieta całkowicie zmieniła definicję królewskości.

Wielu ekspertów obawiało się nawet, że „Lady Di” doprowadzi do upadku brytyjskiej monarchii. Jednak jej dziedzictwo sprawiło, że stało się odwrotnie. Nagła śmierć księżnej Walii w wypadku samochodowym wstrząsnęła całym światem. Przerażona i pałająca chęcią zemsty opinia publiczna zażądała jasnych odpowiedzi.

Ten dokument wnikliwie analizuje nowe dowody w sprawie. W programie zobaczymy wywiady z osobami, które w innym świetle przedstawią jedną z najbardziej uwielbianych postaci w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *