MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale 13 Ulica

Już w sierpniu widzów 13 Ulicy czekają premiery filmów i seriali! Od poniedziałku do piątku, godzina 14:00 nowa seria seriali kryminalnych Cykl: Miasta zbrodni.

Podróż dookoła świata trwa w najlepsze i warto zajrzeć na 13 Ulicę, by obejrzeć podwójną porcję naszych ulubionych seriali kryminalnych.

Detektywów z serialu Prawo i porządek: UK zobaczymy w Londynie gdzie prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa dziesięcioletniej dziewczynki. Śledczy z CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas są w Mieście Grzechu, gdzie trafiają na przypadek planu okrutnej zemsty. W Filadelfii działa ekipa detektywów z Dowody zbrodni – interesują ich akta zamkniętej przed laty sprawy tajemniczego morderstwa pewnego sprzedawcy w 1967 roku. Tymczasem w Hawaii 5.0 Grover zostaje namierzony przez dawnego wroga, w związku z czym musi zdecydować się na drastyczne środki, by chronić swą rodzinę. Mac z serialu CSI: Nowy Jork staje się przypadkowym świadkiem morderstwa, a Rollins i jego ekipa – również w Nowym Jorku, w serialu Prawo i porządek: SVU – zostają wciągnięci w świat, w którym króluje fetyszyzm i samookaleczenia.

Castle – Sezon 8

Nie ma to jak usiąść wygodnie na kanapie, włączyć 13 ulicę i obejrzeć trzy odcinki serialu komediowego Castle z ostatniego, bardzo udanego sezonu. W sierpniu Castle i Beckett zostają wciągnięci do ciemnego świata rosyjskiej polityki – a to w związku z morderstwem syna dyplomaty; potem Castle podejmuje się tajnej misji na terenie uczelni,a morderstwo tureckiego przemytnika prowadzi oboje detektywów na trop lampy aladyna. W końcówce sezonu Castle i Beckett korzystają z pomocy ofiary, by rozwiązać bardzo skomplikowaną sprawę, służą pomocą Hayley, gdy ta jest oskarżona o planowanie cyber ataku, a podczas śledztwa w sprawie śmierci pewnej gwiazdy filmowej udaje im się zajrzeć za kulisy Hollywoodu.

Kino sensacyjne
W każdą nadzieję o godzinie 21:00

Na 13 ulicy trwa sezon thrillerowy i w każdą niedzielę można u nas obejrzeć najciekawsze przeboje filmowe tego gatunku oraz podziwiać występujące w nich gwiazdy. na początek proponujemy Asa w rękawie (6 sierpnia) z Ryanem Reynoldsem i Rayem Liottą w roli agentów FBI, których zadaniem jest ochrona pewnego mało sympatycznego artysty z Vegas, a obecnie informatora służb rządowych, przed mafią. Angelina Jolie i James Mcavoy pojawią się jako płatni zabójcy w produkcji Ścigani (13 sierpnia). Będzie też guy Pearce jako agent FBI rozpracowujący działania korupcyjne w tejże organizacji w filmie Zdrajca (20 sierpnia), a na koniec zobaczymy, jak Vin diesel radzi sobie w walce z całym stadem żerujących na ludzkim mięsie potworach w filmie Pitch Black (27 sierpnia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *