MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa szczególnie polecamy uwadze cykl filmowy Zakochany sierpień, w ramach którego w każdą niedzielę o 21:00 na kanale będzie można oglądać doskonałe filmy o miłości, takie jak „Kuzyni” czy „Stary, kocham cię”.

 

W sierpniu CBS Europa zaprasza również na Sierpniówkę z CBS Europa, w ramach której 14 sierpnia zobaczymy 24-godzinny maraton komediowy, a 15 sierpnia – 24-godzinny maraton przygodowy.
W nadchodzącym miesiącu CBS Europa polecam także cykl Sobotnie premiery, a w nim seanse z takimi filmami, jak „Ciepła czapka” czy „Ostatni budowniczy Ameryki”.
Ponadto CBS Europa poleca kontynuację cyklu Romantyczne środy, a w nim filmy o miłości, takie jak:  „Guru miłości”, „Igraszki losu” czy „Wimbledon”.CBS Europa
Zakochany sierpień
Kuzyni 6 sierpnia 21:00
Maria Hardy poznaje Larry’ego Konzinskiego na ślubie swojej matki z jego wujem. Świeżo upieczonych kuzynów łączy jeszcze jedna rzecz: mąż Marii ma romans z żoną Larry’ego. Maria i Larry zaczynają rozmawiać ze sobą na weselu, w trakcie którego ich małżonkowie znikają na dłuższą chwilę. Zaprzyjaźniają się i postanawiają zemścić się na swoich małżonkach poprzez udawanie, że także oni mają ze sobą romans – ale czy tylko na udawaniu się skończy?
WYSTĘPUJĄ: Ted Danson, Isabella Rossellini, Sean Young
Wybory 13 sierpnia o 21:00
Tracy Flick jest piątkową uczennicą – zdeterminowaną, by zostać przewodniczącą samorządu uczniowskiego w szkole Carver High. Kiedy nauczyciel Jim McAllister zauważa, jak bardzo owładnięta pragnieniem wygranej jest Tracy, postanawia zbić ją z kursu obsesyjnego dążenia do doskonałości i znajduje dla Tracy kontrkandydata. „Wybory” to zabawna i błyskotliwa satyra wymierzona w licealne zakusy polityczne w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Alexandra Payne’a.
WYSTĘPUJĄ: Reese Witherspoon, Mathew Broderick, Chris Klein
Stary, kocham cię 20 sierpnia o 21:00
W tym niezwykle zabawnym hicie komediowym Peterowi Klavenowi udaje się zaręczyć z dziewczyną swoich marzeń. Jest tylko jeden problem – Peter nie posiada ani jednego przyjaciela płci męskiej, który mógłby zostać jego drużbą. W końcu poznaje niezwykle wyluzowanego Sydneya. Ich znajomość i wysiłki, by zacieśnić więzy męskiej przyjaźni każdego rozbawią do łez – aż do ostatniego, niezapomnianego ujęcia.
WYSTĘPUJĄ: Paul Rudd, Jason Segal, Rashida Jones
List miłosny 27 sierpnia o 21:00
Helen prowadzi księgarnię w małym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko. Bohaterka, 42-letnia samotna matka, trzyma wszystkich na emocjonalny dystans i boi się otworzyć przed kimkolwiek. George zna Helen od czasów szkoły i jest w niej zakochany od lat. Helen jest w sekrecie podziwiana również przez Johnny’ego, który zupełnie nie przejmuje się faktem, że kobieta jest od niego dwa razy starsza. Cała ta niełatwa sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy Helen znajduje w księgarni list miłosny – jednocześnie pełen pasji i niedomówień. Ale kto go napisał? I do kogo miał on być wysłany? List krąży pomiędzy mieszkańcami i każdy ma swoje podejrzenia (albo nadzieje) dotyczące tego, kto jest odbiorcą tego miłosnego wyznania, jednak nikt nie ma pewności…
WYSTĘPUJĄ: Kate Capshaw, Tom Selleck, Tom Everett Scott
Sierpniówka z CBS Europa
14 sierpnia – 24-godzinny maraton komediowy
Zobaczymy m.in.:
„Panowie, dbajcie o żony”, „Spokojnie, tatuśku”, „Przystanek miłość”, „Johnny English” i „Po prostu miłość”
15 sierpnia – 24-godzinny maraton przygodowy
Zobaczymy m.in.:
„Herkules w Nowym Jorku”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „K2” (premiera), Na krawędzi oraz „Rambo: Pierwsza krew”
Sobotnie premiery
Ciepła czapka 5 sierpnia o 19:10
Ostatni budowniczy Ameryki 12 sierpnia o 19:15
Klasa pana Tourette’a 19 sierpnia o 19:05
Pozostałe premiery
Wspólny mianownik 24 sierpnia o 21:00
Romantyczne środy
Kontynuacja środowego bloku tematycznego pełnego wzruszeń.
2 sierpnia
Gra o miłość godz. 19:25
W pogoni za Amy godz. 21:00
Guru miłości godz. 23:10
9 sierpnia
Wimbledon godz. 19:10
Gigli godz. 21:00
Kuzyni godz. 23:15
16 sierpnia
To właśnie miłość godz. 18:30
Igraszki losu godz. 21:00
Wybory godz. 22:50
23 sierpnia
Facet pełen uroku godz. 21:00
Stary, kocham cię godz. 22:55
Babka z zakalcem godz. 00:55
30 sierpnia
Sydney i siedmiu nieudaczników godz. 18:55
Mamuśka godz. 21:00
List miłosny godz. 23:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *