MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanałach AXN

Grupa miłośników motoryzacji w podróży dookoła świata w poszukiwaniu najbardziej nowatorskich i ekscentrycznych pojazdów w dokumencie Tech Toys; dalsze losy wytatuowanej Jane Doe, która wraz z agentem FBI, Wellerem, próbuje rozwikłać międzynarodową intrygę kryminalną w 3. sezonie serialu Blindspot: mapa zbrodni oraz kinowe hity w porannym, popołudniowym i wieczornym paśmie filmowym POTRÓJNA DAWKA EMOCJI.

 

 

Serial Blindspot: Mapa zbrodni to historia tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander, znana z filmów Thor i Thor: Mroczny świat). W tłumie przechodniów i turystów na Time Square w Nowym Jorku policja znajduje podejrzaną torbę. W środku znajduje się naga kobieta, której ciało niemal w całości pokrywają tatuaże.

Ona sama niczego nie pamięta, nikt nie wie kim jest ani jak się tam znalazła. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton, znany z takich produkcji jak Kontra: Operacja świt czy Królestwo zwierząt), który zaczyna prowadzić śledztwo w jej sprawie. Wkrótce okazuje się, że rysunki, symbole i liczby na ciele kobiety są mapą zbrodni – wskazówką do ustalenia jej tożsamości i kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

W trzecim sezonie serialu widzowie poznają kolejne informacje na temat tajemniczej przeszłości Jane Doe, a ona sama będzie musiała zdecydować kim naprawdę jest i po czyjej stronie walczy.

Premiera 3. sezonu serialu Blindspot: Mapa zbrodni już w czwartek 1 sierpnia o godz. 20:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 20:05.

W dokumencie Tech Toys grupa zapalonych fanów motoryzacji wyrusza w najdalsze zakątki świata, żeby zobaczyć najbardziej dziwaczne lub zaawansowane pojazdy przyszłości.

W każdym odcinku ekipa znajdzie się w innym zakątku świata, od bezdroży Utah po historyczną Modenę we Włoszech. Każdy epizod dokumentu będzie poświęcony innym rodzajom samochodów i pojazdów – latającym, najszybszym czy elektrycznym.

Premiera pierwszych 4 odcinków dokumentu Tech Toys w poniedziałek 12 sierpnia o godz. 19:00 w AXN Spin. Kolejne odcinki od wtorku do piątku o 19:00.

W sierpniu na widzów kanału AXN czeka POTRÓJNA DAWKA EMOCJI w nowych pasmach filmowych.

Codziennie w trzech pasmach, porannym, popołudniowym i wieczornym, widzowie będą mogli zobaczyć takie filmowe hity jak m.in. Żona na niby, dwie części Hotelu Transylvania, wszystkie części serii o Spider-Manie, serię Karate Kid oraz Faceci w czerni i wiele innych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *