MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale Discovery Life

Czy jesteśmy oszukiwani przez branżę spożywczą? Odpowiedź na to pytanie nasi widzowie będą mogli znaleźć w lipcowe oraz sierpniowe, niedzielne przedpołudnia na kanale Discovery Life! Prowadzący program „Inspektorzy od żywności” będą sprawdzać jakość pożywienia i wezmą pod lupę branżę spożywczą.

 

„INSPEKTORZY OD ŻYWNOŚCI”

Grupa inspektorów żywności zdradza czy można mieć zaufanie do branży spożywczej. Stoją na straży dobrego jedzenia i zdradzają na co uważać powinni konsumenci aby mieć pewność, że kupowana przez nich żywność nie jest zafałszowana. Nie zabraknie porad jak wybierać zdrową żywność w dobrej cenie i jak uważać na speców od marketingu.

Emisja: w każdą niedzielę od godz. 11:20 do godz. 13:50

W sierpniu zapraszamy widzów kanału Discovery Life na wiele polskich, jak i zagranicznych premier. Widzowie będą mieli okazję poćwiczyć z mistrzynią świata w fitness sylwetkowym Natalią Gacką w programie „Zeszyt ćwiczeń”, a także podejrzeć często uciekające od ideału nianie w programie „Idealna niania”. Nie zabraknie również formatów o zdrowiu, takich jak „Cegiełka zdrowia” (poniedziałki, godz. 05:50), w którym Agnieszka Cegielska szczegółowo omówi ze specjalistami choroby cywilizacyjne. Zobaczymy również premierowe odcinki 5 sezonu programu „Klinika urody” (soboty, godz. 10:20), w którym udowodnimy, że medycyna estetyczna jest nie tylko fanaberią bogatych i rozpieszczonych kobiet, ale w wielu przypadkach pomaga odzyskać kobiecość i pewność siebie.

„ZESZYT ĆWICZEŃ”

Lato w pełni, a jak lato to plaża, a jak plaża to bikini. Taki strój zobowiązuje do pięknej sylwetki. Jeśli daleko ci do niej, nie panikuj. Natalia Gacka, mistrzyni świata w fitness sylwetkowym, w magazynie „Zeszyt ćwiczeń” pokazuje trening modelujący konkretne partie ciała. Jest to program realizowany na sali ćwiczeń oraz w plenerze.

Emisja: od wtorku, 4 sierpnia, godz. 07:50

„IDEALNA NIANIA” sezon 8 i 9

Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach – jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w programie „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. 

Emisja: od środy, 5 sierpnia, godz. 12:05

To nie koniec inspirujących premier na kanale Discovery Life! W sierpniu zapraszamy naszych widzów na zagraniczne nowości, m.in.: „In Vitro: Szansa na szczęście” (od 02.08, godz. 07:50), „Dr Christian i wstydliwe choroby” (od 04.08, godz. 23:05), „Zdrowie bez recepty” (od 09.08, godz. 08:35), „Salon ostatniej szansy 3” ( od 21.08, godz. 13:35), „Medium z Long Island” (od 23.08, godz. 15:20), „Plan zbrodni 4” (od 24.08, godz. 00:50).

Discovery Life to kanał poświęcony zdrowemu stylowi życia, dbaniu o urodę i spektakularnym odkryciom medycznym. W programach rozwiewamy mity dotyczące zdrowia i urody, prezentujemy gadżety ułatwiające życie, dostarczamy niepodważalnych faktów oraz przedstawiamy sylwetki i osiągnięcia lekarzy dokonujących medycznych cudów. To kanał pełen inspiracji, tworzony z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym i zdrowym życiu.

W drugim kwartale 2020 roku oferta programowa kanału Discovery Life trafiła średnio do 3,6 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet w wieku 16-49 równe 0,1% SHR oraz AFF=143. W kobiecych grupach celowych stacja wciąż notuje wysokie wskaźniki dopasowania, przykładowo w grupie kobiet w wieku 25-59 z dużych miast indeks dopasowania wynosi AFF=210, a w grupie kobiet w wieku 25-59 z miast z zarobkami powyżej 3500 pln AFF=187.

Dane: NAM. Q2 2020, SHR% W16-49, AFF W16-49 & W25-59 C100K+ & W25-59 C50K+ INC 3500+ vs A 16-49; COV Q2 2020, A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *