MediaNC+Zapowiedzi TV

Sierpień w TVS – rozrywka na wakacje

Telewizja TVS w sierpniu zapewni jeszcze więcej rozrywki swoim widzom. Do letniej ramówki powracają ulubione kabarety! Nie zabraknie ulubionych seriali, znanych programów, a także rozrywki po śląsku.

 

Wieczorną rozrywkę zapewni Kabaretowy wieczór w TVS

Letnie wieczory to czas na relaks i beztroskie spędzanie czasu. Śmiechu nigdy za wiele, a to zapewni Kabaretowa lista przebojów, Paranienormalni Tonight i Rodzina Trendych w ramach Kabaretowego wieczoru w TVS.

„Kabaretowy wieczór” – poniedziałek – czwartek o godz. 21:55, sobota o godz. 20:40 oraz niedziela o godz. 19:45

Columbo rozwiąże kolejne kryminalne zagadki w TVS

Niepozornego Porucznika, którego wizytówką jest niepowtarzalny sposób bycia, znoszony prochowiec i cygaro pokochali widzowie z całego świata.

„Columbo” – poniedziałek – czwartek w godz. 09:40, 17:55, 20:00, piątek o godz. 20:00 oraz sobota o godz. 10:35 i 17:45

Wakacje z Bonanzą i Winnetou po śląsku

Specjalnie dla miłośników śląskiej gwary Telewizja TVS przenosi Dziki Zachód na Śląsk, a ulubione przez wielu westerny emitowane będą w wersji śląskiej.

„Winnetou po śląsku” – sobota o godz. 07:25 oraz niedziela o godz. 10:15

„Bonanza po śląsku” – poniedziałek – czwartek o godz. 08:40, piątek o godz. 16:15, sobota o godz. 06:25 oraz niedziela o godz. 07:35 i 21:45

W sierpniu nie zabraknie premier ulubionych śląskich programów

„Szlagierowa Lista” z letnią godziną emisji, w każdą niedzielę o 17:50, „Koncert Życzeń w piątki o 19:00 oraz w soboty i niedzielę niezmiennie o 16:00, a także „Szlagroteka” w każdą niedzielę o godz. 15:25.

Coś dla miłośników podróżowania

TVS przygotowała nowe odcinki „Na Dwóch Kołach”, gdzie w każdy piątek o godz. 18:15 odkryjemy przed widzami kolejne regiony Polski, nie tylko w opcji rowerowej. Natomiast „Podróże z Wędrownymi Motylami” tym razem przekroczą granicę i w soboty o godz. 10:00 poznamy tajemnice europejskich miast.

Telewizja TVS od 13 lat dostarcza widzom rozrywkę w postaci seriali kryminalnych, filmów fabularnych i programów rozrywkowych. TVS nie zapomina o swoich śląskich korzeniach, popularyzuje kulturę i gwarę śląską w wybranych produkcjach na arenie ogólnopolskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *