Prasa - Ksiązka

Sierpniowe "Wysokie Obcasy Extra" z Charlize Theron na okładce oraz filmem "Sztuka Kochania" na DVD

Bohaterką okładki najnowszego wydania “Wysokich Obcasów Extra”, które ukaże się jutro – w czwartek, 20 lipca br., jest aktorka filmowa Charlize Theron. Artystka zagrała w szpiegowskim thrillerze “Atomic Blond”, który niedługo wejdzie na ekrany polskich kin. W miesięczniku redakcja w niebanalny sposób zachęci czytelników do podróży.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
W numerze znajdzie się kolejna odsłona akcji „Dziewczyny w podróży”, tym razem poświęcona Isabelli Bird Bishop – wiktoriańskiej podróżniczce, która przemierzała świat w czasach, gdy takie podróże zarezerwowane były tylko dla mężczyzn. Ponadto Jacek Szczerba poleci dziesięć filmów, które opowiadają o podróżujących kobietach, a czytelniczki będą mogły skorzystać ze zniżek na przedmioty, które ułatwiają i uprzyjemnią podróż (rabaty obowiązują w dniach 9-16 sierpnia br.).
W numerze również:
– w dziale „Debiutantki” – historia kapeluszniczek Aliny Cieszkowskiej i Karoliny Nogalskiej,
– Dorota Wodecka pyta o szczęście Jerzego Połomskiego, który mówi, że „miłość to są indywidualne sprawy”,
– psycholożka Zofia Milska-Wrzońska tłumaczy, jak polityka zagląda ludziom do łóżek,
– w dziale „One rządzą światem” – Nemat Shafik: szefowa najważniejszej uczelni ekonomicznej London School of Economics,
– w kuchni Agnieszka Kręglicka gotuje mule z Dorotą Wellman.
Sierpniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić z filmem na DVD „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” opowiadającym historię najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, która odmieniła życie seksualne Polaków. Cena pisma z dodatkiem to 29,99 zł (cena bez dodatku – 7,99 zł).
Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie promowane w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, media społecznościowe), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, czasopisma Agory), w kinie Atlantic, na nośnikach reklamy wewnętrznej (pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *