MediaZapowiedzi TV

„Słoneczna Stacja” wakacyjna akcja w najpopularniejszych kurortach w Polsce!

Moc wrażeń podczas akcji „Słoneczna Stacja”. Telewizja Polsat oraz 4FUN.TV od piątku 21 lipca, przez następne 5 tygodni, odwiedzą wybrane miejsca nad polskim morzem. Na wszystkich czeka szereg atrakcji. W programie m.in. spotkania z gwiazdami, scena muzyczna z DJ-em oraz wieczorne występy artystów. Relacje będzie można obejrzeć od 29 lipca na antenie Polsatu i 4FUN.TV oraz w kanale Super Polsat i w Szóstce. Partnerami akcji są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat.

 

W piątek, 21 lipca, startuje akcja „Słoneczna Stacja”, podczas której Telewizja Polsat zaprasza do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku nad polskim morzem. Przez kolejne pięć weekendów w wybranych, popularnych nadmorskich kurortach na wszystkich czekać będzie miasteczko z wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami muzyki i telewizji, zajęć sportowych oraz konkursów z nagrodami, a także znakomitej zabawy w rytm muzyki klubowej.

Partnerami akcji „Słoneczna Stacja” są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat, którzy zapraszają wszystkich chętnych do swojej specjalnej strefy zabawy, w której znajdzie się mnóstwo atrakcji – zarówno dla małych jak i dużych plażowiczów.

Dorośli będą mogli napić się kawy, skorzystać z serwisu czyszczenia smartfonów i zapoznać się z usługami i produktami oferowanymi przez Plusa i Cyfrowy Polsat. Na najmłodsze dzieci czekają zajęcia z animatorką, malowanie buziek, kolorowanki, magnetyczna mapa do zapowiadania pogody oraz pokazy bajek stacji Nickelodeon, a te trochę starsze mogą zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości lub sprawdzić się na refleksomierzu. Na spragnionych odpoczynku czeka rozbudowana strefa relaksu z leżakami, hamakami i wiatrakami rozpylającymi mgiełkę wodną, ściankami foto oraz dmuchanymi jednorożcami i flamingami. Wszyscy będą też mogli spróbować niezwykłych lodów nitro i surfować w Internecie dzięki darmowemu Wi-Fi. Tuż obok, w specjalnej strefie bezpieczeństwa, będzie można dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, poznać możliwości i zalety specjalnej aplikacji RATUNEK oraz uczestniczyć w instruktażu udzielania pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników WOPR. Plus i Cyfrowy Polsat pamiętają też o aktywnym wypoczynku – zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił na 8-metrowej ścianie wspinaczkowej, a także pograć w siatkówkę plażową na specjalnie przygotowanym boisku.

Współorganizatorem akcji jest telewizja 4FUN.TV, która od początku roku współpracuje z Polsat Media. Podczas imprez, 4FUN odpowiadać będzie za rozrywkę i rekreację – w specjalnych strefach na wszystkich będą czekać takie atrakcje jak tor do skimboardu, 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide oraz paintball. Prezenterki stacji zadbają o dobrą zabawę – pod czujnym okiem Mileny i Ilony Krawczyńskich, czyli sióstr ADiHD, będą prowadzone treningi Fit and Jump na trampolinach, a dodatkowe aktywności dla plażowiczów poprowadzi znana z anteny 4FUN DANCE oraz teledysku „My Słowianie” Ola Ciupa. Muzykę na Słonecznej Stacji przez cały dzień zapewnia DJ KarpYou.
Wieczorem na scenie wystąpią Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór, którzy po koncertach spotkają się z publicznością.

Akcja „Słoneczna Stacja” odwiedzi:

  • Ustronie Morskie – 21-23.07.2017,
  • Hel – 28-30.07.2017,
  • Ustkę – 04-06.08.2017,
  • Kołobrzeg – 11-13.08.2017,
  • Łebę – 18-20.08.2017.

Do stref Słonecznej Stacji zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-16:00.
Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji poprowadzi znana z anteny Telewizji Polsat Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. Program będzie można obejrzeć od 29 lipca w Polsacie, w każdą niedzielę o 09:30. Natomiast w niedzielne wieczory o godzinie 19:30, zaraz po Prognozie Pogody, widzowie Polsatu zobaczą felietony podsumowujące każdy weekend imprezy. Relacje ze Słonecznej Stacji będzie można również zobaczyć w Super Polsat w poniedziałki o godzinie 19:00 i w Szóstce w niedziele o 18:00. Widzowie 4FUN.TV premierowe relacje z wydarzeń zobaczą w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *