Radio

„Śniadanie w Radiu Zet” z rekordowymi wynikami oglądalności.

„Śniadanie w Radiu Zet”, emitowane na antenie Polsatu News w niedzielę 11 czerwca o godzinie 9:05, oglądało średnio ponad 360 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,31% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 4,25% SHR w grupie wiekowej 16-49. Program, którego gospodarzami byli Beata Lubecka i Łukasz Konarski, uzyskał rekordowe wyniki oglądalności od początku nadawania.

Niedzielne wydanie „Śniadania…” miało prawie trzykrotnie wyższe udziały w grupie komercyjnej w porównaniu do średnich uzyskiwanych w 2017 roku. Udziały w grupie wiekowej 4+ były wyższe o ponad 60%.

Dzięki bardzo dobrym wynikom wspólny program Radia ZET i Polsatu News stał się jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych audycji publicystycznych.

W trakcie nadawania Polsat News był trzecią stacją na rynku (tuż za stacjami o zasięgu ogólnopolskim), a pierwszą wśród kanałów tematycznych, pod względem uzyskanych audytoriów.
Gośćmi „Śniadania w Radiu Zet”, emitowanego 11 czerwca, byli: Barbara Fedyszak-Radziejowska (Kancelaria Prezydenta), Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna), Grzegorz Długi (Kukiz’15), Marcin Kierwiński (PO), Marek Sawicki (PSL) oraz Jarosław Sellin (PiS).

Głównymi tematami dyskusji były: wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, odejście Małgorzaty Sadurskiej z Kancelarii Prezydenta i jej kandydowanie do zarządu PZU oraz kwestia forsowanej przez rząd i PiS nowelizacji ustawy o poborze od Polaków abonamentu RTV, który obecnie wynosi prawie 23 złotych miesięcznie.

„Śniadanie w Radiu Zet” jest emitowane w niedzielę o 9:05 jednocześnie na antenie Polsat News oraz Radia Zet od września 2016. W programie prowadzący omawiają z gośćmi, czołowymi przedstawicielami polskiej sceny politycznej, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *