Radio

Specjalny program Radia ZET na początek wakacji

W piątek, 24 czerwca, na głównym deptaku w Łebie powstanie studio Radia ZET, z którego będzie nadawany program przygotowywany z okazji rozpoczynających się wakacji.

 

Od 5:30 do 10:00 na słuchaczy stacji będą czekać specjalne wydania Wiadomości Radia ZET. Wprost z Łeby przygotują je Paula Michalik, Michał Adamiuk i Krzysztof Kiryczuk. Przez cały dzień reporterzy i korespondenci będą przygotowywać relacje z różnych turystycznych zakątków Polski i świata. Pojawią się informacje m.in. o dostępności miejsc noclegowych, cenach czy wakacyjnych atrakcjach. O 15:00 na wyjazdowe wydanie audycji “Dzieje się w Radiu ZET” zaprosi Agnieszka Kołodziejska. Program będzie realizowany w nadmorskiej scenerii mobilnego studia Radia ZET.

W najbliższy piątek, oprócz spotkania z radiowcami, dla turystów i mieszkańców Łeby Radio ZET przygotowało liczne atrakcje. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami, które doskonale sprawdzą się latem nie tylko na bałtyckich plażach. Na młodzież szkolną czekają darmowe okazjonalne lody Radia ZET, a uczniowie, którzy pochwalą się świadectwem z czerwonym paskiem otrzymają dodatkowe niespodzianki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *