Zapowiedzi TV

Sprawdź jak zostać vlogerem dzięki Cartoon Network (wideo)

Twoje dziecko nieustannie nagrywa filmiki, uwielbia godzinami opowiadać historie przed kamerą i chciałoby zostać vlogerem? Jeśli chcesz spełnić jego marzenia, podejmij wyzwanie i zgłoś jego filmik do konkursu CN Vlog It. Autorzy najciekawszych prac wezmą udział w warsztatach vlogerskich, a zwycięzca otrzyma laptopa, dostęp do wyjątkowych treści od Cartoon Network oraz pomoc przy starcie swojego kanału.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Już tylko tydzień pozostał do zakończenia akcji CN Vlog It, której celem jest wyłonienie oficjalnego vlogera Cartoon Network. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić stronę vlogit.cartoonnetwork.pl i odpowiedzieć na minimum dwa z czterech wyzwań:
• Ulubiony serial Cartoon Network
• Twoje niesamowite wakacje
• Postać Cartoon Network, do której jesteś najbardziej podobny
• Recenzja ulubionej gry Cartoon Network
Każde zadanie polega na nagraniu filmiku na zaproponowany temat i opublikowaniu go na stronie projektu lub na kanale YouTube, jeśli dziecko taki posiada. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku w wieku od 6-16 lat. W witrynie poświęconej akcji dzieci znajdą wskazówki, które pomogą im stworzyć ciekawe prace i dowiedzą się, jak rozpocząć swoją przygodę z vlogowaniem. Spośród wszystkich zgłoszeń Cartoon Network wybierze trzech finalistów i zaprosi ich wraz z rodzicami na warsztaty w Warszawie, które poprowadzi ambasador projektu – vloger Sheo. Ponadto podczas spotkania najmłodsi i ich opiekunowie dowiedzą się, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Porad udzielą im specjaliści z fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która swoim patronatem objęła projekt.
Spośród uczestników warsztatów Cartoon Network wybierze jednego zwycięzcę, który otrzyma laptopa i zostanie oficjalnym vlogerem stacji. Będzie jako pierwszy miał możliwość oglądania i recenzowania nowości stacji, m.in. seriali i gier, otrzyma też wsparcie przy uruchomieniu swojego kanału na YouTube. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie projektu vlogit.cartoonnetwork.pl.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *