MediaZapowiedzi TV

Stopklatka świętuje urodziny Kevina Bacona!

8 lipca, w dniu urodzin jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood – Kevina Bacona, Stopklatka zaprasza na niezapomniany wieczór z filmami z jego udziałem. Na antenie pojawią się dwie wyjątkowe produkcje – pełen akcji thriller „Radiowóz” i trzymający w napięciu horror „Opętanie”. Zapraszamy do wspólnego świętowania w iście filmowym stylu.


„Radiowóz”
to opowieść o skorumpowanym policjancie (Kevin Bacon), który desperacko poszukuje swojego zaginionego radiowozu. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy dwójka dzieciaków znajduje opuszczony samochód policyjny i postanawia przejechać się nim dla zabawy. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że radiowóz skrywa mroczne sekrety, które mogą ich bardzo dużo kosztować… Czy zdołają uniknąć niebezpieczeństw, które na nich czyhają? A co ważniejsze, jak ich nieprzemyślany wybryk wpłynie na losy skorumpowanego funkcjonariusza? Odpowiedź widzowie poznają już w poniedziałek 8 lipca o godzinie 21:55 w Stopklatce.

Niezmiernie emocjonującym dopełnieniem tego wieczoru będzie film „Opętanie”, który opowiada historię Toma Witzky’ego (Kevin Bacon) – ojca, męża oraz robotnika z Chicago. Pewnego dnia jego życie drastycznie się zmienia po niepozornej sesji hipnotycznej. W jej wyniku zaczyna doświadczać przerażających wizji i halucynacji, które prowadzą go do zagadkowego zniknięcia młodej dziewczyny z sąsiedztwa. Tom na własną rękę zaczyna prowadzić śledztwo, odkrywając mroczne sekrety lokalnej społeczności. Wraz z zagłębianiem się w tę tajemnicę, staje się coraz bardziej pochłonięty przez swoje nowo odkryte zdolności percepcyjne, co z kolei prowadzi go do pytań o granice ludzkiej psychiki. Stopklatka zaprasza na seans trzymający w napięciu do ostatnich chwil, 8 lipca o godzinie 23:45.

Harmonogram emisji:

„Radiowóz” poniedziałek, 8 lipca, godz. 21:55

„Opętanie”poniedziałek, 8 lipca, godz. 23:45

foto, źródło. Stopklatka 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *