WAŻNE

Super Polsat i TV6 tylko w jakości HD

Cyfrowy Polsat wyłączył przekazy dwóch kanałów Super Polsat i Szóstka (TV6) w jakości SD. Od dziś na satelicie dostępne są obie stacje jedynie w wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

Parametry Super Polsat HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).
Parametry Szóstka HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).

Super Polsat HD oferuje widzom bogatą ofertę filmową, m.in. klasyki polskiego kina powojennego z napisami dla niesłyszących.

Z rozrywki w ramówce stacji pojawią się takie programy jak: „Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”. Super Polsat będzie też emitował seriale. Widzowie będą mogli zobaczyć takie serialowe produkcje jak „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”. W ofercie stacji będzie też sport na żywo i informacje nadawane z językiem migowym m.in. w ramach codziennej powtórki o godz. 6:00 „Wydarzeń 22:00” nadawanych na kanale Polsat News poprzedniego dnia.

Szóstka (TV6) HD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych.

W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie. Szóstka notuje systematyczny przyrost udziałów w rynku od początku nadawania w 2012 roku, a jej średni wynik od tego czasu do chwili obecnej zwiększył się ponad siedmiokrotnie.

4 komentarze do “Super Polsat i TV6 tylko w jakości HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *