MediaZapowiedzi TV

„#Supermodelka Plus Size” – Macademian Girl jednym z ekspertów

Tytuł „Supermodelki Plus Size” zdobędzie tylko jedna z piętnastu finałowych uczestniczek programu. Ich dobrym duchem i mentorką będzie Macademian Girl. Jakich rad im udzieli? Przekonamy się już we wrześniu w Polsacie.

Tamara Gonzalez Perea, bardziej znana pod pseudonimem Macademian Girl, prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce. Jest stałą bywalczynią pokazów mody więc doskonale zna najnowsze trendy. Jej szafa pęka w szwach od niezliczonej ilości kolorowych ubrań i butów. Sama kiedyś powiedziała że: „Nawet Carrie Bradsha , wchodząc do mojej garderoby, prawdopodobnie poczułaby się zazdrosna.” Jej znakiem rozpoznawczym jest kolor, a raczej feeria barw, którą wykorzystuje w swoich oryginalnych stylizacjach. Setki tysięcy fanów podziwia ją za nieszablonowe podejście do mody. Dla wielu osób Macademian Girl jest inspiracją. Dlatego w programie „#Supermodelka Plus Size” będzie wspierała dziewczyny swoją wiedzą i doświadczeniem.

– Zdecydowałam się na udział w tym projekcie bo jestem za różnorodnością, nie tylko w modzie. Tolerancja to cecha, która wyróżniają ludzi optymistycznych, otwartych na świat. Takie podejście rodzi empatię, a tej w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. W tym programie pokazujemy, że poczucie atrakcyjności czy zasady dobrego wyglądu oraz stylu są niezależne od rozmiaru. wyjaśnia Macademian Girl.

– Uczestniczki programu często są nieśmiałe. Mimo, że same się zgłosiły to nadal są niepewne swoich zalet. Ja patrzę na nie obiektywnie i widzę coś zupełnie innego – ich ogromny potencjał. Mówię: “Pamiętaj, że jesteś piękna, że musisz się uśmiechać, jeśli chcesz przekonać ludzi do siebie. Ważna jest energia, podejście do wyzwań. Plecy proste, pierś do przodu, idź śmiało, kto jak nie Ty!” Czasem właśnie tego potrzebują żeby rozwinąć skrzydła. Poczuć, że nie są w tym same. Wspieram je, by znalazły w sobie odwagę i znalazły siłę by zmierzyć się z pokazaniem swojego ciała. Staram się sprawić, że by doceniły swoje atuty i dzięki temu pewniej prezentowały się przed jury. – powiedziała Tamara.

To nie będzie dla niej łatwe zadanie. Blogerka wyjaśnia dlaczego. – To są dziewczyny, które na co dzień raczej nie słyszą mnóstwa komplementów i które mają dużo kompleksów. Ale właśnie o to chodzi w programie, żeby pokazać, że styl, klasa, piękno i wdzięk nie mają rozmiaru. Nie ma jednego kanonu piękna, kobiety są niesamowicie różnorodne i to jest w nas wspaniałe! Modelki plus size mają teraz swój czas – święcą na świecie triumfy i chodzą po wybiegach największych domów mody, biorą udział w prestiżowych kampaniach. Chcemy pokazać dziewczynom, że nie muszą nosić rozmiaru XS, żeby się dobrze czuć ze sobą. Owszem muszą o siebie dbać, prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć, żeby być zdrowe, ale przede wszystkim muszą się zaakceptować i zrozumieć, jak podkreślić swoje zalety. –

Czy uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” nabiorą pewności siebie dzięki wsparciu Macademian Girl? Odpowiedź na to pytanie poznamy już we wrześniu w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *