Technologia - Promocje

Surface Laptop i Surface Pro trafiają do sprzedaży na całym świecie (wideo)

Surface świętuje najbardziej spektakularną w swojej historii premierę Surface Laptop i nowego Surface Pro, które właśnie trafiły do sprzedaży na 25 rynkach na całym świecie.
 
Cieszymy się z premiery nowego Surface Pro i Surface Laptop oraz z faktu, że cała rodzina produktów Surface trafia na więcej rynków niż kiedykolwiek wcześniej. Gdy przyglądam się przebytej przez nas drodze, która zaczęła się prawie 5 lat temu wraz z wprowadzeniem pierwszego urządzenia Surface, to jestem zdumiony tym, jak daleko udało nam się zajść. Wraz z Surface Pro utworzyliśmy nową kategorię produktów i zakwestionowaliśmy status quo laptopa. Z każdą kolejną wersją Surface przesuwaliśmy granice istniejących kategorii – wnosząc więcej mocy, więcej pikseli i większą wszechstronność, a wszystko po to, aby umożliwić ludziom pracę w sposób i w miejscu, jakie wybiorą.

Zarówno szukający inspiracji w otaczającym go świecie profesjonalista, jak i student przemieszczający się między salą wykładową, akademikiem i biblioteką, tak my wszyscy również pragniemy narzędzi, które pozwalają nam urzeczywistniać nasze pomysły niezależnie od tego, gdzie się obecnie znajdujemy. Właśnie dlatego stworzyliśmy produkty Surface i poszerzyliśmy rodzinę urządzeń o piękne i wydajne sprzęty, które stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby użytkowników.

Surface Laptop
 
https://youtu.be/74kPEJWpCD4
 

Użytkownicy już zakochują się w Surface Laptop. Piękno łączy się tu z wydajnością, niezwykłą jakością wyświetlacza oraz poręcznością. Surface jednocześnie przykuwa uwagę, jak i zapewnia nieprzerwaną pracę przez cały dzień. Nawet tkanina, którą pokryta jest klawiatura (czyli Alcantara®), stanowi dokonały balans między elegancją a praktycznością, zabezpieczając ją przed zalaniem i uszkodzeniem. Każdy szczegół w tym produkcie został przemyślany.

Ta dbałość o szczegóły obejmuje również oprogramowanie. Surface Laptop został zaprojektowany dla Windows 10 S i najlepszych produktów i usług firmy Microsoft, takich jak Office czy OneDrive. Windows 10 S gwarantuje, że ​​urządzenie będzie zawsze aktualne, a ponieważ firma Microsoft sprawdza każdą aplikację w Sklepie Windows, nie musisz zastanawiać się, czy aplikacja jest legalna czy złośliwa. W rezultacie użytkownik otrzymuje doskonałą wydajność i optymalną ochronę. Aby uzyskać więcej informacji o tym jak rozpocząć użytkowanie systemu Windows 10 S przeczytaj ten post.
W Sklepie Windows nieustannie pojawiają się nowe aplikacje. Spotify trafi do Sklepu Windows jeszcze tego lata. Niedawno uruchomiliśmy również SoundCloud Beta, a w najbliższych miesiącach do Sklepu Windows trafi także aplikacja iTunes.
Jeśli potrzebujesz aplikacji, która nie jest jeszcze dostępna w Sklepie Windows, do 31 grudnia 2017 roku możesz bez dodatkowych kosztów łatwo przejść na system Windows 10 Pro.
Przez pewien czas sprzedaż Surface Laptop połączona będzie z ofertą rocznej subskrypcji Office 365 Personal i 1TB bezpłatnego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive**, wraz z pełnym dostępem do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote.
Wszystkie kolory Surface Laptop dostępne na kolejnych rynkach

Z przyjemnością informujemy również, że w ciągu najbliższych miesięcy udostępnimy na 16 nowych rynkach wszystkie cztery kolory Surface Laptop. Kolory: burgundowy (Burgandy), kobaltowy niebieski(Cobalt Blue) oraz grafitowy złoty (Graphite Gold) będą kolejnymi po platynowym (Platinum) kolorami dostępnymi w: Australii, Kanadzie, Chinach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Irlandii, Japonii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Tajwanie i Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na temat dostępnych kolorów i przedsprzedaży w danym kraju podano w witrynie Surface.com

Nowy Surface Pro
 
https://youtu.be/TwWs2jIy4js
 

Również od dziś dostępny jest na rynku nowy Surface Pro – to idealna równowaga pomiędzy wszechstronnością i wydajnością. Chcieliśmy, aby był to laptop, który można zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ nigdy nie wiadomo: gdzie i kiedy nastąpi przypływ inspiracji.

Całkowicie odmieniliśmy zarówno jego wygląd jak i wnętrze. O ile wyrafinowana obudowa może wyglądać znajomo, jest to jednak Surface Pro nowej generacji, oferujący do 13,5 godzin pracy na baterii, dzięki czemu można na nim pracować i tworzyć przez cały dzień. Oferuje również ponad 2,5-krotnie więcej mocy niż w przypadku Surface Pro 3. Urządzenie obsługuje Windows Pro i Office, a także aplikacje desktopowe wymagające dużej wydajności, zachowując przy tym smukłą i lekką formę, która od czasu premiery pierwszego urządzenia pięć lat temu jest cechą charakterystyczną Surface Pro.
W imponujący sposób udoskonaliliśmy również Surface Pen. Stworzyliśmy niezwykle wrażliwe pióro, zapewniające najbardziej naturalne wrażenia podczas użytkowania. Czterokrotnie zwiększyliśmy czułość nacisku w porównaniu z naszą poprzednią wersją i do milisekund zmniejszyliśmy opóźnienie przy ustawianiu funkcji nachylenia pióra. Nowy Surface Pen przesuwa granice światów cyfrowego i analogowego, i sprawia, że czujesz, jakbyś naprawdę malował. Każde pociągnięcie, każda linia pojawia się zgodnie z zamierzeniem twórcy, nawet przy najdelikatniejszym muśnięciu. Dzięki Surface Pen oraz Surface Dial, Surface Pro staje się mobilnym, kreatywnym studiem, oferującym niezrównaną wszechstronność i wydajność.
Surface Pro w opcji z LTE pojawi się jeszcze w tym roku.
Surface Studio trafia na kolejne rynki
Z całego świata napływały do nas pytania, od kiedy będzie dostępne Surface Studio. To urządzenie pobudziło wyobraźnię najbardziej twórczych osób na świecie. Po niedawnej ekspansji w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii z dumą informujemy, że Surface Studio od dziś dostępne jest również w Austrii, Chinach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
Nigdy nie było lepszego momentu na zakup Surface
Jeśli czekasz na zakup nowego Surface, to nigdy nie było lepszego momentu. Począwszy od dziś we wszystkich stacjonarnych sklepach Microsoft w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, każdy kto odda stare urządzenie, w tym Apple MacBook lub iPad, otrzyma do 850 dolarów zniżki na zakup większości urządzeń Surface, w tym nowego Surface Pro i Surface Laptop.*** Partnerzy Sklepu Microsoft pomogą dobrać odpowiednie urządzenie Surface, a dzięki nowej aplikacji Surface Migration Assistant będzie można bezbłędnie i w łatwy sposób przenieść wszystkie swoje pliki, zdjęcia, muzykę i ustawienia do nowego urządzenia Surface. Wstąp do Microsoft Store a pokażemy Ci jak łatwo jest zacząć używać Surface.
Nasz zespół jest wręcz onieśmielony entuzjazmem okazywanym dla naszych produktów. Nas z kolei zachwycają i inspirują te wszystkie wspaniałe rzeczy, tworzone codziennie na całym świecie przez użytkowników urządzeń Surface. Nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze powstanie dzięki tym dwóm najnowszym produktom dostępnym od dzisiaj.
Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.surface.com lub najbliższy Sklep Microsoft.
Panos Panay
Corporate Vice President of Devices w Microsoft
 *Dostępny w Anniversary Update lub późniejszej aktualizacji.
**Oferta ograniczona czasowo na roczną subskrypcję Office 365 Personal i 1TB bezpłatnego miejsca na OneDrive; wymagana aktywacja w ciągu 180 dni. Oferta wygasa 15.10.2017.
***Oferta ważna od 15 czerwca 2017 r. do 31 lipca 2017 r., lub do wyczerpania dostępnych produktów. Dostępne tylko w sklepach detalicznych firmy Microsoft w Stanach Zjednoczonych (w tym w Portoryko) i Kanadzie. Aby otrzymać pełną zniżkę na zakup w sklepie przy zakupie nowego urządzenia Surface klient musi posiadać urządzenie Surface Pro, spełniające odpowiednie warunki. Wymagane jest posiadanie urządzenia, które będzie można uznać za sprawne, tzn. urządzenie musi włączać się, bateria musi mieć odpowiednią pojemność umożliwiającą działanie urządzenia bez podłączenia do sieci, bez złamanych/brakujących elementów, pęknięć wyświetlacza/obudowy, uszkodzenia wskutek zalania, modyfikacji oraz bez naruszenia plomby gwarancyjnej urządzenia. Urządzenie nie może być chronione hasłem i musi zawierać oryginalne ładowarki/akcesoria. Musi zawierać dysk twardy. Wartość każdego urządzenia zostanie oszacowana przy zakupie i uwzględniona w postaci zniżki w sklepie detalicznym firmy Microsoft. Wszystkie transakcje obejmujące zniżkę za zwrot starego urządzenia podlegają uznaniu firmy Microsoft i zatwierdzeniu przez nią. Wszystkie transakcje obejmujące zniżkę za zwrot starego urządzenia są nieodwołalne. Mogą obowiązywać warunki programu Recycle for Rewards prowadzony przez CExchange, LLC. lub inne warunki. Nie dotyczy wcześniejszych zamówień ani zakupów. Nie ma możliwości przekazania ich ani zamiany na gotówkę lub karty upominkowe. Oferta może być łączona z innymi ofertami. Oferta nie obowiązuje, jeżeli jest to zabronione lub ograniczone prawem. Microsoft zastrzega sobie prawo do modyfikowania lub zakończenia ofert w każdej chwili. Mogą obowiązywać inne wyjątki i ograniczenia. Więcej szczegółów uzyskać można u pracowników sklepów.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *