Kultura, muzyka, kino, moda

"Świat Motocykli" zaprasza na letnie plenerowe kino motocyklowe

Już w najbliższą niedzielę, 16 lipca br. filmem “Sully” rozpocznie się cykl letniego plenerowego kina motocyklowego, na które zaprasza redakcja “Świata Motocykli”. Do końca lipca będzie można obejrzeć jeszcze dwa filmy, a wstęp na wszystkie pokazy jest wolny.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

„Sully” (2016) to film Clinta Eastwooda z Tomem Hanksem w roli pilota Chesleya Sullenbergera, który w 2009 roku był zmuszony wodować Airbusa A320 na rzece Hudson.

Podczas kolejnej projekcji w niedzielę, 23 lipca br. widzowie będą mogli obejrzeć dramat „Gran Torino” (2008), również w reżyserii Clinta Eastwooda, który dodatkowo wciela się w główną rolę tetryka nieoczekiwanie stającego w obronie swoich sąsiadów – imigrantów. Film, który zostanie pokazany podczas ostatniej projekcji – w niedzielę, 30 lipca br., to pokaz specjalny i pozostaje na razie niespodzianką dla widzów.

Wszystkie projekcie odbędą się o godzinie 21:30 w Emparku przy ul. Domaniewskiej 41a w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają fanów jednośladów i nie tylko – można przyjechać na rowerze, skuterze, hulajnodze lub rolkach. Dla każdego przygotowano darmowy popcorn i napój. Wstęp na każdy pokaz będzie możliwy już od godziny 19:00 – wcześniej będzie można m.in. skorzystać z oferty zaproszonych foodtrucków i przyjrzeć się motocyklom BMW.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Partnerem cyklu pokazów kina motocyklowego jest BMW Motorrad.Wydarzeniu patronują serwisy: Warszawa.Wyborcza.pl oraz Cojestgrane24.pl.

Kino motocyklowe „Świata Motocykli” jest promowane w prasie (czasopisma Agory) oraz w internecie (Swiatmotocykli.pl, Cojestgrane24.pl, Warszawa.Wyborcza.pl, media społecznościowe). Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Jeden komentarz do “"Świat Motocykli" zaprasza na letnie plenerowe kino motocyklowe

  • Bardzo dobrze zorganizowany pokaz filmu SULLY. Wygodne leżaki, napoje alko / bezalko & popcorn. Sprawnie i profesjonalnie zorganizowane wydarzenie. Duża frekwencja 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *