MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Świąteczno-noworoczny czas pełen emocji w Polsat Play

Maratony ulubionych produkcji widzów przez całe dni na antenie stacji. „Kołowrotek”, „Chłopaki do wzięcia”, „Górale”, „Polacy za granicą” i „Więzienie”. Oto idealna okazja, aby przypomnieć sobie perypetie ulubionych bohaterów oraz nadrobić te, które się przegapiło. Specjalna, świąteczno-noworoczna oferta Polsat Play.

 

W okresie świąteczno-noworocznym Polsat Play przygotował dla swoich widzów maratony chętnie oglądanych produkcji. Zarówno w Wigilię, pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, jak i w Sylwestra oraz Nowy Rok na antenie stacji można zobaczyć seriale i programy, które są znakiem rozpoznawczym stacji. W te specjalne dni nie trzeba ograniczać się do pojedynczych odcinków. Emisja obejmuje bowiem po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt odcinków z rzędu!

Kołowrotek

Emisja w w Wigilię od godz. 7:00 (24 odcinki) 

Magazyn dla wielbicieli tzw. moczenia kija. Z przymrużeniem oka, ale jednocześnie fachowo, bo po najbardziej malowniczych akwenach w Polsce oprowadza doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański. Program łączy ważne i cenne porady wędkarskie z ciekawostkami na temat ryb i środowiska, w którym żyją.

Chłopaki do wzięcia

Emisja w Wigilię, pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 19:00 (17 odcinków)

Młodzi mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek mają poważny problem – brak dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Twórcy programu obserwują ich codzienne zmagania, wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym. Dyskoteki, ogniska, ale też portale randkowe i biura matrymonialne. Miłość niejedno ma oblicze.

Górale

Emisja w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 7:00 (24 odcinki)

Niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą – akceptują, co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku?

Polacy za granicą

Emisja w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia od godz. 7:00 (12 odcinków)

Losy Polaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Program pokazuje ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie. Bohaterowie udzielają także rad, co robić i czego nie robić, jeśli jest się Polakiem za granicą. A jak się okazuje – Polacy mieszkają dosłownie wszędzie na świecie!

Więzienie

Emisja w Sylwestra od godz. 7:00 (36 odcinków) 

Zakamarki zakładu karnego – od celi, przez kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne po gabinety psychologów – okiem dokumentalnej kamery. Twórcy śledzą losy tzw. trudnych więźniów i ciężką pracę służby więziennej, której pracownicy wkładają wiele pracy w resocjalizację podopiecznych. Nie brakuje momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *