MediaPolsatZapowiedzi TV

Świetna rozrywka w VOD

W tym tygodniu VOD Cyfrowego Polsatu zaprasza na świetną polską komedię za 7,90 zł POLANDJA , gdzie plejada polskich gwiazd przeżywa najgorszy dzień w życiu, kobiece kino w doborowej obsadzie PANIE DULSKIE już za 4,90 zł oraz horror z prawdziwego zdarzenia KLAUN od 18 lat też za 4,90 zł.

 

 

 

 

 

POLANDJA

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach.

Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie.

Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.

PANIE DULSKIE

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje ze ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy.

Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu.

KLAUN

Kent, kochający mąż i ojciec, w dniu szóstych urodzin swojego synka zakłada kostium klauna. Ku jego przerażeniu po “występie” nie może zdjąć przebrania, w tym czerwonego nosa i peruki.

Co więcej, jego własna osobowość zaczyna się w straszny sposób zmieniać. Okazuje się, że kostium przenosi klątwę, która wyzwala mordercze skłonności.

18+

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 12 października 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *