Technologia - Promocje

Team Vitality i Philips rozszerzają współpracę

MMD − producent monitorów marki Philips – zapowiada rozszerzenie partnerstwa z globalną organizacją e-sportową – Team Vitality. Oprócz zespołu Team Vitality FIFA, współpraca obejmie również drużynę League of Legends, która konkuruje zarówno w European Championship (LEC), jak i Ligue Française League of Legends (LFL).

 

W ramach partnerstwa topowe monitory Philips otrzymają światowej klasy zawodnicy Team Vitality: między innymi ośmiokrotny zwycięzca LEC i finalista 2019 World Championship Luka “Perkz” Perković oraz dwukrotny zwycięzca LEC 2021 Matyáš “Carzzy” Orság. Logo producenta zostanie umieszczone na koszulkach turniejowych drużyn FIFA i League of Legends.

Nowa strategia Philipsa, zakładająca rozszerzenie oferty dla graczy PC-towych, zostanie dodatkowo wsparta wiedzą i doświadczeniem zawodników Team Vitality. Monitory trafią do placówek treningowych organizacji na terenie Berlina i na Stade de France.

– Zapewnienie naszym zawodnikom sprzętu najwyższej jakości, by wspomóc ich w osiąganiu jak najlepszych wyników, zawsze było dla nas priorytetem. W związku z tym jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z tak zaufaną marką jak Philips. To, że udaje nam się rozwijać obecne partnerstwa, jest również dowodem naszych osiągnięć jako Team Vitality komentuje Nicolas Maurer, CEO, Team Vitality.

– Dotychczas wspieraliśmy drużynę FIFA oraz placówkę treningową V.Hive, dostarczając monitory Philips Momentum przeznaczone głównie do grania na konsoli. Jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku rozszerzamy tę współpracę o monitory do grania na PC i partnerstwo z drużyną League of Legends. Przyczyni się to do rozwoju technologii wykorzystywanych w naszych monitorach dla graczy − komentuje Xeni Bairaktari, Global Marketing Lead i Senior Brand Manager EU, Philips Monitors & IT Accessories.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *