MediaSkyShowtimeZapowiedzi TV

Ted – miniserial wielokrotnie nagrodzonego Setha MacFarlane’a w SkyShowtime (wideo)

Już jutro serial Ted zadebiutuje w SkyShowtime. Na platformie pojawią się pierwsze trzy odcinki serialu, kolejne będą dodawane co tydzień.

 

Akcja serialu, poprzedzająca wydarzenia przedstawione w serii filmów, rozgrywa się w 1993 roku, kiedy chwila największej sławy misia Teda właśnie przemija. Ted wraca do domu we Framingham w Massachusetts, gdzie mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, 16-letnim Johnem Bennettem (Max Burkholder), jego rodzicami – Mattym i Susan (Scott Grimes i Alanna Ubach) – i kuzynką Blaire (Giorgia Whigham). Miś wprawdzie nie ma dobrego wpływu na Johna, ale jest jego wiernym kumplem, który w imię przyjaźni jest gotów zrobić naprawdę wiele.

 

 

Za reżyserię odpowiada Seth Macfarlane, który razem z Paulem Corriganem i Bradem Walshem jest również scenarzystą, producentem wykonawczym i showrunnerem serialu.

Serwis SkyShowtime jest dostępny poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung oraz poprzez stronę:www.skyshowtime.com

foto. SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *