Zapowiedzi TV

Telewizja Puls produkuje serial „Lombard. Życie pod zastaw”

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, rozpoczęła zdjęcia na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Producentem wykonawczym jest Studio A, za którym stoi sukces takich hitów telewizyjnych jak „Ranczo”, „Miodowe lata” czy „Kasia i Tomek”. „Lombard. Życie pod zastaw” – premiera jesienią, tylko w TV Puls.
 
Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. Już jesienią widzowie TV Puls zobaczą te emocje w najnowszej produkcji „Lombard. Życie pod zastaw”. To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu – absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym. Producentem wykonawczym jest Studio A.
Pozytywne emocje oraz najlepsza rozrywka dla całej rodziny to jedne z głównych wyróżników Telewizji Puls. W tę strategię idealnie wpisuje się serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Widzowie znajdą w nim fascynujące historie oraz bogatą galerię postaci. Cieszę się ze współpracy ze Studio A, skupiającym wokół siebie wybitnych fachowców. Ich doświadczenie, pasja oraz zrozumienie rynku sprawią, że „Lombard…” będzie produkcją zrealizowaną na najwyższym poziomie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.
Jako Studio A jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc rozpocząć współpracę z Telewizją Puls, dynamicznie rozwijającą się stacją będącą coraz ważniejszym graczem na polskim rynku telewizyjnym. Widzom TV Puls chcemy opowiedzieć historię ludzkich losów zogniskowanych wokół instytucji lombardów. Lombardy są już stałym elementem pejzażu polskich miast, ale ludzie, którzy do nich przychodzą wraz z przedmiotami pod zastaw, przynoszą swoje niezwykłe historie. Wierzymy, że ten projekt będzie naszym wspólnym sukcesem powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.
Bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są: właściciel lombardu, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków.
Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności: będą to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, którym brakuje na imprezę i zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial będzie w każdym odcinku prezentował inną historię, nierzadko kryminalną, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych.
Premiera tylko w TV Puls, już tej jesieni.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *